מה אתם מחפשים?
לכמה אנשים?
אנשים
משך השכרה
הנפוצים ביותר
תחבורה
כללי
אוכל ושתיה

עמדות אופן ספייס בירושלים

נסו לעצום את העיניים ולהבין מה דרוש לכם כדי שהעסק שלכם ימריא. פעמים רבות במצב כזה אנחנו מבינים: סביבת העבודה היא העניין. אומנם יש אנשים שיתאים להם לעבוד ממשרד קטן ושקט, אך אחרים יעדיפו משהו שונה. זה נשמע לכם מוכר? מחפשים פתרון עם אנרגיות עשייה נהדרות? עמדה באופן ספייס בירושלים זו בחירה מושלמת עבורכם. הוט דסק בירושלים הוא הפתרון של מגוון רחב של יזמים. אנשים שנמצאים בשלבים שונים של הקמת העסק מוצאים שזו דרך נוחה לעבוד בה. למעשה, אחד מהיתרונות של עמדה באופן ספייס בירושלים זו האווירה. בנוסף, כמובן שגם באופציה כמו עמדה באופן ספייס בירושלים אנחנו רואים שיש גמישות רבה. למשל, תוכלו לבחור לכם בכל פעם מחדש אופן ספייס אחר. אתם לא צריכים להתחייב על עמדה ספציפית, הכי הכול גמיש עבורכם.

נמצאו 8 עמדות אופן ספייס בירושלים

מרחב מוגן
מחיר "הכל כלול"
ריג’ס ירושלים, ירושלים
4.62
4.6 טוב מאוד
קרית המדע 3, ירושלים
1 אנשים
החל מ- 1,369 + מע"מ / לחודש
מחיר "הכל כלול"
רח' קרית המדע, ירושלים, ירושלים
1 אנשים
החל מ- 1,000 + מע"מ / לחודש
מחיר "הכל כלול"
רח' יפו, ירושלים, ירושלים
4.03
4.0 טוב מאוד
מחיר "הכל כלול"
רח' מרכז ספיר, ירושלים, ירושלים
5.0
5.0 מצוין
1 אנשים
החל מ- 650 + מע"מ / לחודש
מחיר "הכל כלול"
רח' שלומציון המלכה, ירושלים, ירושלים
4.88
4.9 מצוין
1 אנשים
החל מ- 500 + מע"מ / לחודש
מחיר "הכל כלול"
רח' יעבץ, ירושלים, ירושלים
4.35
4.4 טוב מאוד
1 אנשים
החל מ- 920 + מע"מ / לחודש
מחיר "הכל כלול"
רח' הצבי, ירושלים, ירושלים
4.78
4.8 טוב מאוד
1 אנשים
החל מ- 1,000 + מע"מ / לחודש
מחיר "הכל כלול"
רח' האומן, ירושלים, ירושלים
4.97
5.0 מצוין
1 אנשים
החל מ- 1,300 + מע"מ / לחודש

מידע נוסף על עמדות אופן ספייס בירושלים

אומנם הרעיון של עמדה באופן ספייס בירושלים נשמע לכם מוצלח אך אתם לא יודעים הכול? לא ברור לכם אם יהיו לכם שם כל התנאים שדרושים לכם? האמת היא, שהיום עמדות כאלה מציעות מעל ומעבר. העיצוב יפה, יש כמובן חיבור לחשמל והנוחות בשיאה. בנוסף, פעמים רבות עמדות כאלה נמצאות במקומות אסטרטגיים במיוחד. זה אומר שאפשר להגיע אליהן בקלות, בלי לבזבז זמן, ומיד להתחיל לעבוד. בחרו לכם עוד היום עמדה באופן ספייס בירושלים ותראו כי-טוב.

שאלות ותשובות

 • כמה עמדות באופן ספייס יש בירושלים?
  ישנם 8 עמדות באופן ספייס בירושלים. אז אם אתם מחפשים עמדה באופן ספייס ולא בטוחים מה הכי מתאים לכם, פשוט השוו באתר ספייסנטר באמצעות סננים לפי מחיר, חוות דעת, דירוגים, שירותים וכמות אנשים ותוכלו למצוא עמדה באופן ספייס בירושלים בקלות!
 • האם יש עמדות באופן ספייס בירושלים להשכרה לפי שעה או לפי יום?
  בוודאי! ישנם עמדות באופן ספייס שמאפשרים השכרה יומית / שעתית. כל מה שצריך לעשות הוא לבחור בסנן "מחיר" ולבחור את מה שהכי מתאים לצרכים של העסק – השכרת עמדה באופן ספייס בירושלים לפי שעה / יום / חודש.
 • אני מחפש/ת עמדה באופן ספייס בירושלים במקום טוב עם מחיר זול ואטרקטיבי, יש כזה?
  על מנת למצוא עמדות באופן ספייס בירושלים לפי מחיר לחצו על סנן "מיין לפי" ובחרו מחיר – נמוך לגבוה. אם אתם מחפשים לפי מקום טוב, בחרו בסנן לפי דירוג.
 • יש לי עמדה באופן ספייס בירושלים ואני רוצה להופיע באתר. איך מצטרפים?
  לפרטים נוספים על הופעה והצטרפות לאתר ספייסנטר בקישור: יצירת קשר.
 • אני רוצה עמדה באופן ספייס בירושלים מומלץ. יש דבר כזה?
  בוודאי. ספייסנטר הינו אתר השוואה ומאפשר השוואה קלה בין עמדות באופן ספייס בירושלים באמצעות דירוגים והמלצות. פשוט בחרו בסננים את הדירוג ותוכלו לקרוא על כל מתחם חוות דעת של אנשים שעבדו במתחם העבודה.
 • האם יש עמדה באופן ספייס בירושלים קרוב לרכבת?
  אם אתם מחפשים מתחמי עבודה משותפים עם עמדות באופן ספייס בירושלים תוכלו לבחור באמצעות הסינון החכם של אתר ספייסנטר בצורה הבאה: שירותים > קרוב לרכבת.
 • יש הרבה אפשרויות להשכרה של עמדה באופן ספייס בירושלים, איך בוחרים את הכי טוב מביניהן?
  חשוב להבין שההגדרה של הכי טוב כאשר מדברים על עמדות באופן ספייס בירושלים היא מאוד סובייקטיבית. חפשו על פי הנתונים שנוחים לכם – מיקום, עלות, כמות אנשים ואז תוכלו לראות אילו מקומות מציעים עמדה באופן ספייס שהכי מתאימים לכם. כאשר הסינון הזה יתבצע, תוכלו לראות חוות דעת ודירוגים ולהחליט לפי זה.