מה אתם מחפשים?
לכמה אנשים?
אנשים
משך השכרה
הנפוצים ביותר
תחבורה
כללי
אוכל ושתיה

עמדות אופן ספייס בחיפה

מחפשים מקום שממנו תוכלו לעבוד? רוצים לצאת מהבית ולעבוד בחוץ כדי להרגיש אנרגיות של עשייה? מצד שני, אתם לא רוצים להתחייב לתקופה ארוכה? אתם לא לבד. הרעיון של עבודה היברידית היא משהו שהיום עוד ועוד בעלי עסקים מחפשים. לכן כדאי לדעת: השכרת עמדה באופן ספייס בחיפה זה הפתרון. הוט דסק בחיפה מציע לכם את כל הטב שתוכלו לחלום עליו. אפשרות להיות דינמיים, עבודה בסביבה נמרצת עם אנרגיות של עשייה ומתחמי עבודה נפלאים. מעבר לכך שכשאתם שוכרים עמדה באופן ספייס בחיפה יש לכם מקום לעבוד, אתם מקבלים עוד כמה בונוסים. למשל, אם אותה עמדה באופן ספייס בחיפה נמצאת במתחם עבודה מטופח, אתם נהנים גם ממנו. יש הרבה מתחמי עבודה עם נוף, עם טכנולוגיה מתקדמת ועוד. לכן אתם תראו שאחרי הפעם הראשונה שתנסו זאת, תתאהבו ולא תחשבו על עבודה מהבית.

נמצאו 6 עמדות אופן ספייס בחיפה

מרחב מוגן
מחיר "הכל כלול"
ריג’ס מתם חיפה, חיפה
4.83
4.8 מצוין
אנדרי סחרוב 9, חיפה
1 אנשים
החל מ- 1,489 + מע"מ / לחודש
מרחב מוגן
מחיר "הכל כלול"
מיינדספייס חיפה, חיפה
4.78
4.8 טוב מאוד
1 אנשים
החל מ- 1,000 + מע"מ / לחודש
מרחב מוגן
מחיר "הכל כלול"
ריג’ס פל-ים חיפה, חיפה
4.27
4.3 טוב מאוד
1 אנשים
החל מ- 1,089 + מע"מ / לחודש
מחיר "הכל כלול"
רח' ספיר, חיפה, חיפה
1 אנשים
החל מ- 855 + מע"מ / לחודש
מחיר "הכל כלול"
רח' המוסכים, חיפה, חיפה
5.0
5.0 מצוין
1 אנשים
החל מ- 699 + מע"מ / לחודש
מחיר "הכל כלול"
רח' הנמל, חיפה, חיפה
4.98
5.0 מצוין
1 אנשים
החל מ- 650 + מע"מ / לחודש

מידע נוסף על עמדות אופן ספייס בחיפה

השכרת עמדה באופן ספייס בחיפה זוכה להצלחה. אם ננסה להבין מדוע, אנחנו נראה שזה לא במקרה. למעשה, מי שבוחר באופציה כמו עמדה באופן ספייס בחיפה משלם פחות ומקבל יותר. אתם לא צריכים לדאוג לניקיון של המקום ולכל שאר הפרטים. בנוסף, בכל פעם תוכלו לבחור עמדה במתחם אחר שבו יש אפשרות להשכרת עמדות כאלה. כך סביבת העבודה שלכם תהיה מגוונת ואין ספק שזה יתרום לכם גם מבחינת תפוקת העבודה.

שאלות ותשובות

 • כמה עמדות באופן ספייס יש בחיפה?
  ישנם 6 עמדות באופן ספייס בחיפה. אז אם אתם מחפשים עמדה באופן ספייס ולא בטוחים מה הכי מתאים לכם, פשוט השוו באתר ספייסנטר באמצעות סננים לפי מחיר, חוות דעת, דירוגים, שירותים וכמות אנשים ותוכלו למצוא עמדה באופן ספייס בחיפה בקלות!
 • האם יש עמדות באופן ספייס בחיפה להשכרה לפי שעה או לפי יום?
  בוודאי! ישנם עמדות באופן ספייס שמאפשרים השכרה יומית / שעתית. כל מה שצריך לעשות הוא לבחור בסנן "מחיר" ולבחור את מה שהכי מתאים לצרכים של העסק – השכרת עמדה באופן ספייס בחיפה לפי שעה / יום / חודש.
 • אני מחפש/ת עמדה באופן ספייס בחיפה במקום טוב עם מחיר זול ואטרקטיבי, יש כזה?
  על מנת למצוא עמדות באופן ספייס בחיפה לפי מחיר לחצו על סנן "מיין לפי" ובחרו מחיר – נמוך לגבוה. אם אתם מחפשים לפי מקום טוב, בחרו בסנן לפי דירוג.
 • יש לי עמדה באופן ספייס בחיפה ואני רוצה להופיע באתר. איך מצטרפים?
  לפרטים נוספים על הופעה והצטרפות לאתר ספייסנטר בקישור: יצירת קשר.
 • אני רוצה עמדה באופן ספייס בחיפה מומלץ. יש דבר כזה?
  בוודאי. ספייסנטר הינו אתר השוואה ומאפשר השוואה קלה בין עמדות באופן ספייס בחיפה באמצעות דירוגים והמלצות. פשוט בחרו בסננים את הדירוג ותוכלו לקרוא על כל מתחם חוות דעת של אנשים שעבדו במתחם העבודה.
 • האם יש עמדה באופן ספייס בחיפה קרוב לרכבת?
  אם אתם מחפשים מתחמי עבודה משותפים עם עמדות באופן ספייס בחיפה תוכלו לבחור באמצעות הסינון החכם של אתר ספייסנטר בצורה הבאה: שירותים > קרוב לרכבת.
 • יש הרבה אפשרויות להשכרה של עמדה באופן ספייס בחיפה, איך בוחרים את הכי טוב מביניהן?
  חשוב להבין שההגדרה של הכי טוב כאשר מדברים על עמדות באופן ספייס בחיפה היא מאוד סובייקטיבית. חפשו על פי הנתונים שנוחים לכם – מיקום, עלות, כמות אנשים ואז תוכלו לראות אילו מקומות מציעים עמדה באופן ספייס שהכי מתאימים לכם. כאשר הסינון הזה יתבצע, תוכלו לראות חוות דעת ודירוגים ולהחליט לפי זה.