Regus VS WeWork – מה מבדיל בין מתחמי העבודה של ווי וורק לריג'ס?

הצמיחה בקצב מסחרר של מתחמי עבודה משותפים, משנה את עולם התעסוקה הישראלי והבינלאומי כאחד. בוודאי לאור העובדה שיש היום שתי חברות מרכזיות שנותנות שירות ברמה גבוהה מאוד לאנשי העסקים שצריכים חללי עבודה בתל אביב. חברת WeWork וחברת Regus מציאות כל אחת חוויית עבודה אחרת. וכדי לבחור את חוויית העבודה המתאימה לכם, צריך להבין מה הם היתרונות והחסרונות של כל נותנת שירותים.

הצמיחה בקצב מסחרר של מתחמי עבודה משותפים, משנה את עולם התעסוקה הישראלי והבינלאומי כאחד. בוודאי לאור העובדה שיש היום שתי חברות מרכזיות שנותנות שירות ברמה גבוהה מאוד לאנשי העסקים שצריכים חללי עבודה בתל אביב. חברת ווי וורק וחברת ריג'ס מציאות כל אחת חוויית עבודה אחרת. וכדי לבחור את חוויית העבודה המתאימה לכם, צריך להבין מה הם היתרונות והחסרונות של כל נותנת שירותים.

מתחמים ופריסה – בארץ (וגם קצת על מה שקורה בחו"ל...)

ההצלחה של חברה באה לידי ביטוי קודם כל באופן שבו היא נותנת שירותים לכמה שיותר לקוחות. גם חברת ווי וורק וגם חברת ריג'ס ברחבי העולם בתור חברות עם קצב גידול מרשים ופריסת סניפים גדולה. חברת Regus היא החברה הגדולה מבין השתיים, עם 2300 סניפים ברחבי העולם. בישראל תפסיק פריסת הסניפים מונה כ-20 מיקומים מירושלים ועד עפולה. חברת ווי וורק מונה כ 740 סניפים ברחבי העולם. בישראל, החברה מציעה פריסה של 14 סניפים מבאר שבע ועד חיפה.

בכל מתחם עבודה משותפת ניתן למצוא מגוון רחב של אפשרויות זה עבודה משרדית. החל מעמדות חמות ועד להשכרת משרדים באופן קבוע. המודלים להשכרת מתחמי עבודה שמציעות שתי החברות, מתאימים לסגנון העבודה המאפיין את הלקוחות. ובמקביל, בכל מתחם עבודה החברות מציעות שירותים נלווים, שמייצרים את האווירה ואת חוויית העבודה המושלמת.

WeWork – הפנייה לקהל היזמים הצעירים

הסיבה שבגללה חברת ווי וורק הצליחה להתפתח בקצב מסחרר בישראל, היא הגישה. חברת ווי וורק מבקשת לפנות לקהל יזמים צעיר, מתוך תפיסת עבודה במרחב משותף. וויוורק יוצרת מתחמי עבודה מעוצבים בקפידה. תוך שמירה על חללים גדולים ומרווחים, עם עמדות עבודה בסגנונות שונים. המיתוג של ווי וורק בתור מתחם עבודה צעיר בא לידי ביטוי גם ביכולת למצוא עמדות להשכרה במחירים נוחים יחסית. כלומר יזמים שעובדים בפיתוח פרוייקט. והם תחת מגבלות תקציב מחמירות, יכולים למצוא לעצמם מתחם עבודה שמתאים ליכולת התשלום שלהם.

WeWork נכנסה לליבם של היזמים הצעירים בעיקר בזכות החוויה. התחושה שאפשר להגיע למתחם העבודה מתי ואיך שנוח לכם. ועדיין לקבל את חוויית העבודה המקצועית הטובה ביותר. היא זו שמעודדת עסקים צעירים לפנות דווקא למתחמי העבודה של החברה. שירותי החברה כוללים עמדות חמות, או מקומות ישיבה קבועים. משרדים לפגישות עסקיות ומתחמי עבודה שקטים. כך שכל אחד מהעובדים בצוות שלכם יכול למצוא את הפינה שמתאימה לו, ולהגיע לעבודה. וזאת כמובן, לצד האפשרות להשכיר את שירותי החברה בפריסה ארצית ובהתאם לאופי הפעילות של החברה שלכם.

 

wework logo ווי וורק לוגו שחור
WeWork Beer Sheva Negev ווי וורק באר שבע 2
בתמונה - מתחם עבודה של רשת WEWORK

 

אם יש לכם עובד שצריך להגיע למתחם We Work בבאר שבע לפגישה. הוא רק צריך להזמין מקום בלחיצת כפתור אחת, והמקום משוריין. וכאשר ישיבת הצוות השבועית שלכם מתקיימת בירושלים במקום בחיפה, הצוות של ווי וורק יארגן את התנאים שאתם רגילים לקבל, במיקום שאתם צריכים.

הפנייה לחברות המבוססות – היא המומחיות של חברת Regus

regus ריגס לוגו logo

לחילופין, הגישה שמאפיינת את חברת ריג'ס היא פנייה לקהל העסקים המבוססים. עסקים שבהם צוות עובדים בוגר יותר, בסגנון העבודה הוא דומה יותר לסגנון העבודה המסורתי בעולם המשרדי. חללי העבודה אומנם מציעים מגוון רחב של אפשרויות. למשל עמדות אופן ספייס בסגנון השולחן החם, או עמדות קבועות. אך עדיין מדובר על מתחם עבודה משותף בעיצוב יוקרתי, שמאפשר לכם לעבוד בסביבה שקטה ונוחה. זאת ועוד, חברת ריג'ס מציעה גם שירותי משרד וירטואלי, לעסקים שלא צריכים להחזיק משרד באופן קבוע. שירותי המשרד הווירטואלי כוללים מענה לטלפונים, כתובת משרדית וקבלת דואר. כך שגם אם אתם מגיעים למשרד רק פעם או פעמיים בשבוע, הלקוחות שלכם פונים כל הזמן לאותה הכתובת.

כבר מהפעם הראשונה שתכנסו לחללי העבודה המשותפים של ריג'ס, תבינו שמדובר על חלל עבודה בסגנון אחר. האווירה היא אווירה רצינית. העיצוב הוא עיצוב יוקרתי. והאפשרות לייצר תנאי עבודה המתאימים לעסקים מבוססים, באה לידי ביטוי מהרגע הראשון. הריהוט בטוב טעם, בשילוב עם משרדים להשכרה לעבודה קבועה. לצד מתקנים מזמינים ומתחמי אירועים עסקיים. כל בעל עסק שמכבד את עצמו, ירצה להציע לעובדים וללקוחות שלו להגיע למתחמי העבודה של חברת ריג'ס.

httpswww.spacenter.co .il ריגס אור יהודה Regus Or Yehuda 15
מתחם ריג'ס אור יהודה
httpswww.spacenter.co .il ריגס קיסריה Regus Caesarea 7
מתחם העבודה של Regus קיסריה

אז מה בכל זאת דומה בין ריג'ס לווי וורק?

אם עד עכשיו דיברנו על ההבדלים בין ווי וורק לריג'ס, הגיע הזמן להסתכל על הדומה. שתי החברות, הן חברות מעולות ולכל אחת קהל יעד קצת אחר. שתיהן מציעות חבילות שירות בהתאם לסוג ההשכרה הדרוש. מקומות ישיבה בשיטת הכיסא החם. משרדים להשכרה. שירותי אירוח אירועים. הכל תלוי בדרישה שלכם והחברות יכולות להתאים את עצמן לצרכים שלכם.

מעבר לכך, חללי העבודה מצוידים בכל המוצרים הדרושים ליצירת תנאי עבודה מוצלחים. תשתיות אינטרנט איכותיות. ריהוט בעיצוב חדשני. פינות קפה ומטבחים מאובזרים. אחד עלי הרצאות וסדנאות כמו גם חדרי ישיבות. שירותי הדפסה ושירותי ניקיון ותחזוקה. אלו הם השירותים שמציעות שתי החברות בכל אחד מתחמי עבודה משותפים. כך שאם אתם מגיעים אל חללי עבודה בתל אביב של אחת משתי החברות הללו, אתם יכולים לצפות לסטנדרט מינימלי אבל מאוד גבוהה של חוויית עבודה.

במקביל, מתוך תפיסת עולם שמבקשת לייצר חוויית עבודה, נוצר גם סטנדרט בכל מה שקשור לחיי החברה. מתחמי עבודה משותפים בתל אביב מציעים גם סדנאות, אירועים חברתיים ואפילו אירועי ספורט. עובדים שמגיעים למתחם ומעוניינים להשתתף בכל אחת מהפעילויות הללו, יכולים להירשם מראש וליהנות מתכנים מעשירים. זו היא הדרך של מתחמי העבודה להתאים את השירותים לחוויית העבודה של העסק שלכם. וכך לפנות לתחומי העניין שיכולים להיות רלוונטיים לעובדים שונים מחברות שונות.

SPacenter.co .il ריגס תל אביב רמת החייל Regus Ramat Hahayal 19
חלל העבודה של Regus רמת החייל

כל מה שנשאר לכם, הוא לבחור!

WeWork או ריג'ס. מתחמי עבודה בתל אביב או בירושלים. כאשר הבחירה נמצאת בידיים שלכם, וכאשר יש לכם את התקציב הדרוש על מנת להשכיר חדרי עבודה משותפים. אין שום סיבה שלא תבחרו על בסיס הצרכים המיוחדים של בית העסק שלכם. שתי החברות הגדולות ביותר בארץ המספקות שירותי השכרת משרדים, הן חברות מעולות. לכל אחת מהן יש את היתרונות שלה, ולכל אחת מהן יש את קהל היעד שלה. אתם רק צריכים לבחור איזה החברה מספקת את השירות שיהווה כר פורה להצלחה העסקית של החברה שלכם. מכאן והילך, אפשר יהיה לייצר את חוזה ההתקשרות שמאפיין את החברה שלכם בצורה הטובה ביותר. ולהביא לידי ביטוי את כל הדרישות שלכם.