מה אתם מחפשים?
לכמה אנשים?
אנשים
משך השכרה
הנפוצים ביותר
תחבורה
כללי
אוכל ושתיה

חדרי ישיבות להשכרה בחיפה

לעיתים אתם מרגישים את הצורך להיפגש עם הלקוחות שלכם? לשבת מול ולהבין מה באמת הם מבקשים? או שאולי תרצו להיפגש עם צוות העובדים שלכם? לא תמיד האופציה המקוונת מספיקה. מצד שני, איפה אפשר להיפגש אם אין לנו חדר ישיבות במשרד? בדיוק עבור מצבים כאלה תוכלו לשכור חדר ישיבות בחיפה. ראשית, יש מגוון רחב של חדרי ישיבות בחיפה, כך שתוכלו לבחור בדיוק את מה שמתאים לכם. שנית, השכרת חדר ישיבות לחיפה זו בחירה נוחה במיוחד. זה כלכלי, כי אתם משלמים פר שעה, וזה גמיש, כי כל פעם אפשר לבחור חדר ישיבות אחר בחיפה. חדר ישיבות בחיפה נמצא במתחמי עבודה משותפים. זה אומר שתוכלו ליהנות לא רק מחדר הישיבה עצמו, אלא גם מכל הפסיליטיז שיש במקום. למשל: טכנולוגיה ברמה גבוהה, ניקיון ועוד שלל פתרונות לצרכים העסקיים שלכם. נסו זאת עוד היום ותראו שנעים לקיים בצורה כזאת ישיבות בעיר.

נמצאו 10 חדרי ישיבות להשכרה בחיפה

מרחב מוגן
מיינדספייס חיפה, חיפה
4.78
4.8 טוב מאוד
עד 6 אנשים
החל מ- 180 + מע"מ / לשעה
מרחב מוגן
ריג’ס פל-ים חיפה, חיפה
4.33
4.3 טוב מאוד
עד 4 אנשים
החל מ- 104 + מע"מ / לשעה
מרחב מוגן
ריג’ס מתם חיפה, חיפה
4.83
4.8 מצוין
עד 4 אנשים
החל מ- 152 + מע"מ / לשעה
רח' ספיר, חיפה, חיפה
עד 4 אנשים
החל מ- 128 + מע"מ / לשעה
מומלץ לשנת 2022
רח' יגאל אלון, חיפה, חיפה
5.0
5.0 מצוין
עד 6 אנשים
החל מ- 56 + מע"מ / לשעה
רח' המוסכים, חיפה, חיפה
5.0
5.0 מצוין
עד 8 אנשים
החל מ- 49 + מע"מ / לשעה
רח' הבנקים, חיפה, חיפה
5.0
5.0 מצוין
עד 10 אנשים
החל מ- 150 + מע"מ / לשעה
רח' הנמל, חיפה, חיפה
4.98
5.0 מצוין
עד 6 אנשים
החל מ- 180 + מע"מ / לשעה
רח' דרך העצמאות, חיפה, חיפה
4.57
4.6 טוב מאוד
עד 4 אנשים
החל מ- 150 + מע"מ / לשעה

מידע נוסף על חדרי ישיבות להשכרה בחיפה

עוד דבר נפלא שניתן לומר על חדר ישיבות בחיפה, זה הגמישות במחיר. בהתאם לגודל ולמיקום של חדר הישיבות, המחיר ישתנה. לכן, אם דרוש לכם חדר ישיבות קטן, המחיר יהיה נמוך יותר. בנוסף, זה חוסך לכם את הצורך לשכור משרד גדול עם חדר ישיבות שכמעט תמיד עומד ללא שימוש. פגישה עסקית שתקיימו במקום מעוצב ומודרני כזה תשפיע לטובה על האווירה ועל התוצאה.

שאלות ותשובות

 • כמה חדרי ישיבות להשכרה יש בחיפה?
  ישנם 10 חדרי ישיבות להשכרה בחיפה. אז אם אתם מחפשים חדר ישיבות להשכרה ולא בטוחים מה הכי מתאים לכם, פשוט השוו באתר ספייסנטר באמצעות סננים לפי מחיר, חוות דעת, דירוגים, שירותים וכמות אנשים ותוכלו למצוא חדר ישיבות להשכרה בחיפה בקלות!
 • האם יש חדרי ישיבות להשכרה בחיפה להשכרה לפי שעה או לפי יום?
  בוודאי! ישנם חדרי ישיבות להשכרה שמאפשרים השכרה יומית / שעתית. כל מה שצריך לעשות הוא לבחור בסנן "מחיר" ולבחור את מה שהכי מתאים לצרכים של העסק – השכרת חדר ישיבות להשכרה בחיפה לפי שעה / יום / חודש.
 • אני מחפש/ת חדר ישיבות להשכרה בחיפה במקום טוב עם מחיר זול ואטרקטיבי, יש כזה?
  על מנת למצוא חדרי ישיבות להשכרה בחיפה לפי מחיר לחצו על סנן "מיין לפי" ובחרו מחיר – נמוך לגבוה. אם אתם מחפשים לפי מקום טוב, בחרו בסנן לפי דירוג.
 • יש לי חדר ישיבות להשכרה בחיפה ואני רוצה להופיע באתר. איך מצטרפים?
  לפרטים נוספים על הופעה והצטרפות לאתר ספייסנטר בקישור: יצירת קשר.
 • אני רוצה חדר ישיבות להשכרה בחיפה מומלץ. יש דבר כזה?
  בוודאי. ספייסנטר הינו אתר השוואה ומאפשר השוואה קלה בין חדרי ישיבות להשכרה בחיפה באמצעות דירוגים והמלצות. פשוט בחרו בסננים את הדירוג ותוכלו לקרוא על כל מתחם חוות דעת של אנשים שעבדו במתחם העבודה.
 • האם יש חדר ישיבות להשכרה בחיפה קרוב לרכבת?
  אם אתם מחפשים מתחמי עבודה משותפים עם חדרי ישיבות להשכרה בחיפה תוכלו לבחור באמצעות הסינון החכם של אתר ספייסנטר בצורה הבאה: שירותים > קרוב לרכבת.
 • יש הרבה אפשרויות להשכרה של חדר ישיבות להשכרה בחיפה, איך בוחרים את הכי טוב מביניהן?
  חשוב להבין שההגדרה של הכי טוב כאשר מדברים על חדרי ישיבות להשכרה בחיפה היא מאוד סובייקטיבית. חפשו על פי הנתונים שנוחים לכם – מיקום, עלות, כמות אנשים ואז תוכלו לראות אילו מקומות מציעים חדר ישיבות להשכרה שהכי מתאימים לכם. כאשר הסינון הזה יתבצע, תוכלו לראות חוות דעת ודירוגים ולהחליט לפי זה.