מה אתם מחפשים?
לכמה אנשים?
אנשים
משך השכרה
הנפוצים ביותר
תחבורה
כללי
אוכל ושתיה

חללי עבודה בבני ברק

נמצאו 11 חללי עבודה בבני ברק

מבצעים חמים
מרחב מוגן
מחיר "הכל כלול"
פאוורבול רמת גן, בני ברק
5.0
5.0 מצוין
החל מ- 1,000 + מע"מ / לחודש
מרחב מוגן
מחיר "הכל כלול"
אשטרום פורט LYFE בני ברק, בני ברק
מרחב מוגן
מחיר "הכל כלול"
ריג’ס בני ברק, בני ברק
ז'בוטינסקי 9, בני ברק
החל מ- 3,200 + מע"מ / לחודש
חדש באתר!
מרחב מוגן
מרפאה להשכרה ברחוב ז’בוטינסקי, בני ברק
5.0
5.0 מצוין
ז'בוטינסקי 9, בני ברק
מרחב מוגן
מחיר "הכל כלול"
לינקו רמת גן, בני ברק
5.0
5.0 מצוין
דרך ששת הימים 28, בני ברק
החל מ- 850 + מע"מ / לחודש
מרחב מוגן
מחיר "הכל כלול"
רומס BBC רמת גן, בני ברק
5.0
5.0 מצוין
ז'בוטינסקי 9, בני ברק
החל מ- 1,200 + מע"מ / לחודש
מחיר "הכל כלול"
רח' בר כוכבא, בני ברק, בני ברק
החל מ- 2,600 + מע"מ / לחודש
מחיר "הכל כלול"
רח' לח"י, בני ברק, בני ברק
4.93
4.9 מצוין
החל מ- 3,000 + מע"מ / לחודש
מחיר "הכל כלול"
רח' בן גוריון, בני ברק, בני ברק
5.0
5.0 מצוין
החל מ- 950 + מע"מ / לחודש

מידע נוסף על חללי עבודה בבני ברק

העיר בני ברק, אחד המרכזים הארציים של הציבור הדתי והחרדי, מציעה לתושביה ולאורחיה מגוון רחב של אפשרויות, וביניהן גם מספר לא מבוטל של מרחבי עבודה משותפים. כיאה לעיר בצביון חרדי, חללי עבודה משותפים בבני ברק מכילים איזורי עבודה נפרדים לגברים ולנשים, ומציעים מגוון רחב של אפשרויות: משרדים משותפים להשכרה, פינות ישיבה, לובי עסקים, חדרי ישיבות לפי שעה, שירותי משרד ומזכירות, ועוד. חלק מהמקומות המציעים חללי עבודה משותפים מקבלים את חבריהם רק לאחר ועדת קבלה מקצועית, על מנת לוודא את איכות המשתמשים במקום. אתר ספייסנטר מציע לכם לקבל את כל המידע הדרוש לכם אודות חללי עבודה בבני ברק, הכולל סוגים וסגנונות, מיקום, מחירים ונתונים חשובים נוספים.

שאלות ותשובות

 • כמה חללי עבודה משותפים יש כיום בבני ברק?
  נכון להיום בבני ברק ישנם 11 חללי עבודה משותפים. בעיר בני ברק מספר חללי העבודה המשותפים הולך וגדל בעקבות הפופולריות והביקוש הגבוה של משרדים להשכרה, אופן ספייס, חדרי ישיבות וכד'. באתר ספייסנטר תוכלו לחפש ולהשוות בין מבחר חללי עבודה בבני ברק לפי מחיר, דירוג, תמונות, חוות דעת ועוד.
 • האם קיימים משרדים להשכרה בתוך חללי עבודה בבני ברק?
  כיום בעלי עסקים, עצמאיים, פרילנסרים, חברות קטנות וגדולות מחפשים השכרת משרד בבני ברק במחיר "הכל כלול" ללא הוצאות חודשיות נוספות ומעטפת מלאה לעובדים שלהם. באתר תוכלו להשוות בין משרדים להשכרה בבני ברק במגוון גדלים ובמחיר הכל כלול בקלות ובמהירות.
 • מהם המחירים של חללי עבודה בבני ברק?
  המחירים של חללי עבודה משותפים נקבעים לפי מספר רב של פרמטרים לדוגמא: אזור, מיקום, קומה, כמות אנשים, משרד עם נוף או בלי נוף, פסיליטיז' במתחם, מותג וכד'. בעזרת ספייסנטר תוכלו למצוא את חללי העבודה המתאימים ביותר בתקציב שהגדרתם ולהשוות ביניהם בקלות ובמהירות. לאחר שבחרתם, תוכלו להשאיר להם הודעה לתיאום סיור במתחם או לחייג אליהם ישירות דרך מספר הטלפון שלהם המוצג באתר. בספייסנטר תוכלו למצוא חללי עבודה לפי טווח מחירים בעזרת הסינון החכם: מחיר > טווח מחירים ו/או לסדר את התוצאות לפי מחיר בעזרת הסינון: מיין לפי > מחיר.
 • האם יש חללי עבודה מומלצים בבני ברק?
  תוכלו להתרשם ממבחר חללי עבודה מומלצים בבני ברק לפי הדירוג שלהם באתר ספייסנטר ולקרוא את כל חוות הדעת של הגולשים מרחבי הרשת במקום אחד. בספייסנטר תוכלו למצוא חללי עבודה מומלצים בעלי דירוג לבחירתכם בעזרת הסינון החכם: דירוג > דירוג לבחירתכם ו/או לסדר את התוצאות לפי דירוג בעזרת הסינון: מיין לפי > דירוג.
 • האם יש חללי עבודה בבני ברק ידידותיים לבעלי חיים?
  בטח. ישנם מגוון חללי עבודה בבני ברק ידידותיים לבעלי חיים וזהו יתרון גדול מאוד עבורם! כיום, עצמאים וחברות מאפשרות לעובדים שלהם להגיע לעבודה עם בעלי החיים שלהם. בספייסנטר תוכלו למצוא חללי עבודה ידידותיים לבעלי חיים בעזרת הסינון החכם: שירותים > ידידותי לבע"ח.
 • מי הם חללי העבודה בבני ברק הזולים ביותר?
  כדי לראות מהם חללי העבודה הזולים ביותר בבני ברק תוכלו למיין את התוצאות מהמחיר הזול ליקר ביותר בעזרת הסינון החכם: מיין לפי > מחיר - מהנמוך לגבוה.
 • האם יש סניף של WeWork בבני ברק?
  לא. אין עדיין סניף של ווי וורק בני ברק.
 • האם יש סניף של Regus בבני ברק?
  בהחלט! לפי המידע שיש ברשותנו, קיים סניף של ריג'ס בני ברק שנקרא ריג’ס בני ברק.