מה אתם מחפשים?
לכמה אנשים?
אנשים
משך השכרה
הנפוצים ביותר
תחבורה
כללי
אוכל ושתיה

חללי עבודה באשדוד

נמצאו 3 חללי עבודה באשדוד

מחיר "הכל כלול"
רח' הציונות, אשדוד, אשדוד
5.0
5.0 מצוין
החל מ- 250 + מע"מ / לחודש
חדש באתר!
מחיר "הכל כלול"

מידע נוסף על חללי עבודה באשדוד

חללי עבודה אשדוד
אשדוד היא אחת הערים המרכזיות של איזור הדרום, והשישית בגודלה בישראל! העיר שוכנת לחופו של הים התיכון, וידועה כעיר תיירות דרומית, כקולטת עולים חדשים, וכמרכז תעשייתי ומסחרי בדרום.

שווקים מפוארים, קניונים, נמל אשדוד ומרכזים נוספים, בהחלט מוסיפים לאיכות ולרמה של העיר הדרומית היפהפייה הזו. מבחינת נגישות תנועה, תחנת הרכבת באשדוד, הסמוכה למתחם ביג, ושני המחלפים אשר מסייעים להיכנס ולצאת מהעיר, בהחלט מסייעים להגדירה כעיר נגישה עם צירים נוחים לכניסה וליציאה. העיר מציעה מספר מוסדות חינוך להשכלה גבוהה כגון סמי שמעון, המכללה למינהל והאוניברסיטה הפתוחה. היא שופעת פסטיבלים ופעילויות תרבותיות, מוסיקליות ואומנותיות.

חללי עבודה באזור אשדוד מציעים לכם להישאר קרובים לאחד המרכזים הדרומיים, ולשמור על קשר עם המרכז. חלל עבודה באזור אשדוד ממוקם כ-20 דקות בסך הכל מתל אביב, מה שמאוד יכול לסייע לכם לאבד מינימום זמן בדרכים. אם אתם גרים באשדוד או בקרבת מקום, תוכלו ליהנות למשל מחדר ישיבות אשדוד או חלל עבודה באזור אשדוד, ללא הצורך להיכנס לתוך גוש דן או תל אביב.

שאלות ותשובות

 • כמה חללי עבודה משותפים יש כיום באשדוד?
  נכון להיום באשדוד ישנם 3 חללי עבודה משותפים. בעיר אשדוד מספר חללי העבודה המשותפים הולך וגדל בעקבות הפופולריות והביקוש הגבוה של משרדים להשכרה, אופן ספייס, חדרי ישיבות וכד'. באתר ספייסנטר תוכלו לחפש ולהשוות בין מבחר חללי עבודה באשדוד לפי מחיר, דירוג, תמונות, חוות דעת ועוד.
 • האם קיימים משרדים להשכרה בתוך חללי עבודה באשדוד?
  כיום בעלי עסקים, עצמאיים, פרילנסרים, חברות קטנות וגדולות מחפשים השכרת משרד באשדוד במחיר "הכל כלול" ללא הוצאות חודשיות נוספות ומעטפת מלאה לעובדים שלהם. באתר תוכלו להשוות בין משרדים להשכרה באשדוד במגוון גדלים ובמחיר הכל כלול בקלות ובמהירות.
 • מהם המחירים של חללי עבודה באשדוד?
  המחירים של חללי עבודה משותפים נקבעים לפי מספר רב של פרמטרים לדוגמא: אזור, מיקום, קומה, כמות אנשים, משרד עם נוף או בלי נוף, פסיליטיז' במתחם, מותג וכד'. בעזרת ספייסנטר תוכלו למצוא את חללי העבודה המתאימים ביותר בתקציב שהגדרתם ולהשוות ביניהם בקלות ובמהירות. לאחר שבחרתם, תוכלו להשאיר להם הודעה לתיאום סיור במתחם או לחייג אליהם ישירות דרך מספר הטלפון שלהם המוצג באתר. בספייסנטר תוכלו למצוא חללי עבודה לפי טווח מחירים בעזרת הסינון החכם: מחיר > טווח מחירים ו/או לסדר את התוצאות לפי מחיר בעזרת הסינון: מיין לפי > מחיר.
 • האם יש חללי עבודה מומלצים באשדוד?
  תוכלו להתרשם ממבחר חללי עבודה מומלצים באשדוד לפי הדירוג שלהם באתר ספייסנטר ולקרוא את כל חוות הדעת של הגולשים מרחבי הרשת במקום אחד. בספייסנטר תוכלו למצוא חללי עבודה מומלצים בעלי דירוג לבחירתכם בעזרת הסינון החכם: דירוג > דירוג לבחירתכם ו/או לסדר את התוצאות לפי דירוג בעזרת הסינון: מיין לפי > דירוג.
 • האם יש חללי עבודה באשדוד ידידותיים לבעלי חיים?
  בטח. ישנם מגוון חללי עבודה באשדוד ידידותיים לבעלי חיים וזהו יתרון גדול מאוד עבורם! כיום, עצמאים וחברות מאפשרות לעובדים שלהם להגיע לעבודה עם בעלי החיים שלהם. בספייסנטר תוכלו למצוא חללי עבודה ידידותיים לבעלי חיים בעזרת הסינון החכם: שירותים > ידידותי לבע"ח.
 • מי הם חללי העבודה באשדוד הזולים ביותר?
  כדי לראות מהם חללי העבודה הזולים ביותר באשדוד תוכלו למיין את התוצאות מהמחיר הזול ליקר ביותר בעזרת הסינון החכם: מיין לפי > מחיר - מהנמוך לגבוה.
 • האם יש סניף של WeWork באשדוד?
  לא. אין עדיין סניף של ווי וורק אשדוד.
 • האם יש סניף של Regus באשדוד?
  לא. לצערנו נכון להיום עדיין אין סניף של ריג'ס אשדוד.