WeWork תל אביב

זה לקח 4 שנים, שבמהלכן WeWork התפתחה בעולם והפכה לרשת חללי העבודה המבוקשת ביותר, עם דגש על חיי קהילה ועבודת צוות בין החברים במקום. כשהגיע למעמד זה החליט מייסד הרשת אדם נוימן, ישראלי אשר גדל בקיבוץ, לפתוח את הסניף הראשון מחוץ לארצות הברית דווקא בישראל, אומת הסטארטאפ והחדשנות, מתוך תחושת ציונות ורצון להחזיר לקהילה שממנה צמח נוימן, מייסד הרשת. הסניף הראשון שהוקם בישראל היה WeWork תל אביב והפך במהרה לאחד מאותם חללי עבודה שכולם רוצים לעבוד בהם. והשאר- היסטוריה. 

בשנת 2014, ארבע שנים לאחר שאדם נוימן הקים את הסניף הראשון של WeWork בארצות הברית, והרבה אחרי שחברת חללי העבודה הראשונה שלו נמכרה לטובת הקמת ווי וורק, הקונספט עשה עלייה ונחת בתל אביב, עם הסניף הראשון ברחוב דובנוב. כמעט מהרגע הראשון זכה הסניף להצלחה מסחררת, ונכנס לשטח בתולי שבו היו לפניו רק מעטים- ההאב בתל אביב ומיזנטרופ, אשר הוגדר כחלל העבודה השקט הראשון. אל השוק המצומצם הזה נכנסה WeWork בסערה וכבשה אותו מהרגע הראשון, עם הבטחה לחיי קהילה המזכירים את הקיבוץ בו גדל נוימן, ראש שקט לעבוד מתי שמתחשק וכל השירותים שצריך כדי לנהל עסק על הצד הטוב ביותר.

אנו בספייסנטר, אתר להשוואת חללי עבודה משותפים ריכזנו עבורכם את כל מתחמי העבודה של ווי וורק תל אביב מהחדש לישן

WeWork שוקן 23 תל אביב

WeWork Shoken 23 Tel Aviv

כתובת: שוקן 23, תל אביב

שש קומות בשטח כולל של 4,500 מר', במיקום נוח ליד בית הדין לעבודה ברחוב שוקן בדרום תל אביב, מחכים ל900 יזמים ואנשי מקצוע בסניף הדרומי של רשת WeWork, אשר גם בו ניתן למצוא את כל הפינוקים הקיימים בסניפים האחרים: מטבח מאובזר, צוות מקומי המכיר את העובדים, שירותי דואר ומקום הפתוח 24/7, עם חדרי ישיבות להשכרה על בסיס יומי או שעתי, משרדים להשכרה ועמדות עבודה באופן ספייס על בסיס מקום קבוע או משתנה.

WeWork Shoken 23 וויוורק שוקן 23 11
בתמונה: הדמיה למתחם העבודה ווי וורק שוקן 23 תל אביב

ווי-וורק תוהא תל אביב

WeWork ToHa Tel Aviv

כתובת: יגאל אלון 114, תל אביב

בבניין ששמו מהווה קיצור של המילים תוצרת הארץ, נמצא אחד הסניפים הגדולים ביותר של רשת WeWork בארץ, אם לא הגדול מכולם, שנפרש על פני לא פחות מ27000 מר', על פני 5 קומות שלמות. 

סניף זה הוא הסניף העשירי של החברה בארץ והמיקום הנוח, קרוב לרכבת השלום ולקניון עזריאלי, יחד עם תחבורה ציבורית נוחה מכל הארץ, הפך גם את הסניף הזה למצליח מרגע פתיחתו והפך למבוקש ביותר בקרב פרילנסרים, חברות סטארט אפ שרוצות מקום נוח לעבוד בו ואפילו חברות גדולות מעדיפות לשכור את אחד מאותן עמדות קבועות באופן ספייס, משרדים פרטייים המתאימים למקסימום 6 אנשים או את חדרי הישיבות, אותם אפשר להשכיר על בסיס חודשי או יומי. 

גם פה אפשר למצוא מטבחים מאובזרים עם כל מה שצריך, כולל בירה חינם וחטיפים, חדר כושר, שירותי מזכירות מלאים והמקום שפתוח 24/7 מזמין את כל מי שרוצה לעבוד בו לבוא בכל שעה. האירועים השונים המתקיימים במקום, יחד עם הפי אוור ועם שימוש נכון באזורים הפתוחים, מסייעים לעזור ביצירת קשרי עבודה חשובים עם בעלי המקצוע במקום, עם קולגות או אנשי עסקים היכולים לעזור ביצירת הפניות ופתיחת דלתות בארץ ובעולם.

SPacenter.co .il ווי וורק תוהא תל אביב WEWORK ToHa Tel Aviv 4
בתמונה: בניין תוהא תל אביב בו נמצא סניף WeWork תוהא

ווי-וורק שרונה תל אביב

WeWork Sarona Tel Aviv

כתובת: אלוף קלמן מגן 3, תל אביב

שיעורי יוגה פעם בשבוע, חדר כושר, אירועי נטוורקינג והרצאות שונות, ספות המפוזרות בקומות השונות ועוזרות להרגיש ממש כמו בבית, בלב אזור מרכזי בסצינת הקולינריה הישראלית, במתחם שוק שרונה, יחד עם תחבורה ציבורית נוחה וגמישה, הופכת גם את סניף שרונה לאחד הסניפים המבוקשים ביותר, חלל עבודה מהסוג שכולם רוצים לעבוד בו. גם המסעדות הרבות הפזורות מסביב תורמות לביקוש הגדול, שכן אף פעם לא צריך להיות מודאגים בקשר לארוחת הצהריים.

כמו בכל סניפי WeWork גם פה מדיניות הרשת הידידיותית לכלבים נותנת את אותותיה וניתן למצוא בין המשרדים הרבה הולכי על 4, אשר בעליהם מתאמים בניהם זמני הורדה בקבוצת וואטסאפ ייעודית. 

האבזור המלא של המטבח, עם בירה וחטיפים חינם, שירותי מזכירות מלאים ומנהלי קהילה שמכירים את כולם ועונים על כל הצרכים השונים מאפשרים לעבוד בשקט באחד מאותם משרדים פרטיים להשכרה, עמדות אופן ספייס או חדרי הישיבות הפזורים במקום, שמסתכמים ביותר מ-500 עמדות עבודה,  מתמלאים בקצב הולך וגובר. כמו בכל הסניפים, גם בסניף זה ניתן למצוא הפי אוור, אירועי נטוורקינג והרצאות שונות, דבר אשר מסייע ביצירת קשרים ויצירת הפניות הדדיות שעוזרות לצמיחת העסקים של השוכרים במתחם וגם פה חברות בסניף מעניקה את הזכות להכנס לכל אחד מסניפי הרשת בעולם.

spacenter wework sarona tel aviv וויוורק שרונה תל אביב 2
בתמונה: מרחב העבודה באופן ספייס ומטבח קרובים ונוחים

ווי-וורק לונדון מיניסטור תל אביב

WeWork London Ministore Tel Aviv

כתובת: אבן גבירול 30, תל אביב

אחרי ההצלחה המסחררת שהניבו שני הסניפים בארץ, תל אביב דובנוב והסניף השני בהרצליה, שאף התרחב עקב הביקוש הרב, נפתח הסניף השני בתל אביב, ברחוב אבן גבירול, אשר מוקף מסעדות ואזורי בילוי רבים. מלבד משרדות ואזורי בילוי מכיל רחוב אבן גבירול גם משרדי הייטק רבים ועסקים רבים נמשכים אל הסניף כדי לעבוד בו. הקרבה לתחבורה ציבורית נוחה ולמוסדות כמו צוותא ולהקת המחול בת דור הפועלת בקרבת מקום, הפכו את הסניף למבוקש ביותר  וכל אחד מאותם משרדים להשכרה, עמדות אופן ספייס קבועות וחדרי הישיבות נתפסים ומתמלאים במהירות מסחררת ומרשימה. 

גם בסניף זה נמשכת מדיניות הרשת הידידותית לכלבים, וכמו בכל סניף של הרשת גם בסניף זה ניתן למצוא מטבחים מאובזרים בכל מה שצריך, שירותי מזכירות מלאים, בירה חינם, חוגי ספורט והמקום עצמו פתוח 24/7.

SPacenter.co .il ווי וורק לונדון מיניסטור תל אביב WEWORK London Ministore Tel Aviv 4
בתמונה: גג חלל העבודה של ווי-וורק לונדון מיניסטור

ווי-וורק הזרם תל אביב

WeWork Hazerem Tel Aviv

כתובת: הפלך 7תל אביב

אחד הסניפים המבוקשים של רשת WeWork תל אביב נמצא ברחוב הפלך בתל אביב, קרוב לאיצטדיון בלומפילד, בבניין שלפני ווי וורק היה בניין תעשייתי רגיל ומשמים, מכיל מעל 830 שולחנות, אשר פרושים בין משרדים פרטיים להשכרה, עמדות אופן ספייס וכמובן חדרי ישיבות להשכרה לפי שעה או לפי יום. כל זה מתחלק ב-5 קומות שלמות בבניין משרדים, בשטח כולל של יותר מ- 5800 מר', עם חצר גדולה בכניסה שאפשר לנהל בה אירועים שונים. 

בשנת 2018 זכה הסניף בתואר חלל העבודה הכי יפה במגזין טיים אאוט, כשהמתחרים הרחק מאחור בפער ניכר. הגולשים שבחרו בסניף זה ציינו את העיצוב הנע בין תעשייתי לבייתי, חדש וישן, שמרגיש ממש כמו קפיצה קטנה לאמריקה ועושה חשק לפתוח חברה רק כדי לעבוד שם.

כמובן, גם פה תמצאו את כל השירותים שאפשר למצוא בחברת WEWORK- החל ממטבח מאובזר עם בירה חינם כל היום וחטיפים ועד לשירותי מזכירות מלאים, חדרי משחקים עם ביליארד, חוגי יוגה וספורט שונים, מנהלי קהילה שדואגים לכל הבקשות של השוכרים השונים במקום וכמובן גם פה הסניף פתוח 24/7, כך שתמיד אפשר לגשת לעבוד. בסניף זה קיימת גם תוכנית מיוחדת, אשר עוזרת לסטאטרפים לקדם את העסק תוך ניצול הרשת החברתית של WEWORK, המסייעת ביצירת קשרים בארץ ובעולם, יצירת הפניות הדדיות ומציאת מנטורים העוזרים לצמיחת העסק.

SPAcenter.co .il ווי וורק הזרם תל אביב WEWORK Hazerem Tel Aviv 4
בתמונה: סנוקר או כדורגל שולחן? אופן ספייס בוו-וורק הזרם

ווי-וורק דובנוב תל אביב

WeWork Dubnov Tel Aviv

כתובת: דובנוב 7, תל אביב

את ההצלחה המסחררת שלה בארץ חייבת רשת WeWork לסניף הראשון שהוקם ברחוב דובנוב בתל אביב, אשר מכיל 2600 מר'. 

הבחירה לשכן את הסניף בבניין שבעבר שימש את ההנהלה הראשית של בני עקיבא וכלל בית כנסת וגם לשמר את החלונות הענקיים אשר שימשו את בית הכנסת הצדיקה את עצמה והעיצוב המוקפד הפך את הסניף לאבן שואבת עבור כל יזם צעיר או חברת סטארט אפ מתחילה שרצו להרשים את לקוחותיהם ואשר שכרו במתחם משרדים פרטיים, עמדות אופן ספייס קבועות וגם את חדרי הישיבות השונים, המצויידים בכל מה שצריך לקיום ישיבה מוצלח. 

הסניף משך אליו גם חברות מבוססות יותר והיום חברת מיקרוסופט הענקית שוכרת את כל המתחם עבור עובדיה בחוזה ארוך טווח. סניף זה הביא לראשונה לארץ את מדיניות הרשת הידידותית כלפי כלבים ובעלי ההולכים על 4 יכלו להביא אותם איתם לעבודה. כמו כן, הסניף כולל את כל הפינוקים שאפשר למצוא בסניפי רשת WEWORK בעולם.

SPacenter.co .il ווי וורק דובנוב תל אביב WEWORK Dubnov Tel Aviv 2
בתמונה: אופן ספייס בווי-וורק דובנוב

צמיחת הרשת בהמשך -

למרות התהפוכות שעברה הרשת באחרונה, תוכניות הצמיחה לחללי העבודה והתרחבות הרשת בתל אביב ובארץ בכלל לא עוצרת וכבר ידוע על שני חללי עבודה משותפים נוספים שעומדים להפתח בקרוב- סניף נוסף ביגאל אלון, סמוך לסניף במגדלי תוהא, ועוד סניף בקריית אריה, צמוד לכביש 4, אשר בדומה לשאר הסניפים יציעו גם הם חדרי ישיבות להשכרה יומית או שעתית, עמדות קבועות באופן ספייס או משרדים פרטיים להשכרה במחירים מצחיקים לעוומת פתיחת משרד פרטי לעסק. 

הממברשיפ ("החברות") באחד מסניפי WeWork תל אביב מקנה את הזכות לעבוד בכל אחד מהסניפים בעולם, דבר המושך אל הרשת גם חברות בין לאומיות גדולות, שעבודה בצורה גלובלית חשובה להן וגם סטארטאפים צעירים עם לקוחות מכל העולם. תוכנית החדשנות הפועלת בסניף הזרם ותוכניות נוספות אשר מציעה הרשת מפעם לפעם, מסייעת ליצירת חיי קהילה אמיתיים ורצון להגיע לעבודה בבוקר למקום שכיף לעבוד בו. 

בתי הקפה, שפעם היו מקום העבודה החביב על פרילאנסרים ואנשי הייטק רבים, מתרוקנים מיושבי קבע עם לפטופים, שעוברים רובם ככולם לעבוד באחד מחללי העבודה של הרשת, בשכירות מגוחכת לעומת משרד פרטי ונהנים מכל השירותים שרק צריך. המתחרים, שראו כי טוב והקימו מתחמים משלהם, נשארו הרחק מאחור.