מה אתם מחפשים?
לכמה אנשים?
אנשים
משך השכרה
הנפוצים ביותר
תחבורה
כללי
אוכל ושתיה

WeWork - ווי-וורק

חברת WeWork, חברה בינלאומית מצליחה, החלוצה בתחום מתחמי עבודה משותפים, מפעילה נכון להיום עשרה מרחבי עבודה משותפים ברחבי הארץ; רובם ממוקמים בתל אביב. חללי עבודה במתחמי ווי-וורק תל אביב ידועים כחללים גדולים, מרווחים, ופופולארים בקנה מידה ארצי. החברה מפעילה עשרות רבות של חללי עבודה משותפים בכל רחבי העולם, ושמה הולך לפניה כאחד המותגים המובילים בתחום חללי עבודה משותפים.

מנכ"ל ווי וורק סנדיפ לחמי מת'ראני
כמות סניפים בעולם 740
מנכ"ל ווי וורק ישראל בנג'י זינגר
כמות סניפים בישראל 13
רשת עולמית כן
סה"כ מ"ר בישראל ~95,000 m2
מס' חברים ברשת 600000
מס' עובדים ברשת 6000

נמצאו 13 סניפים של ווי וורק

ווי וורק עזריאלי טאון תל אביב, תל אביב יפו
4.38
4.4 טוב מאוד
ווי וורק תוהא תל אביב, תל אביב
4.46
4.5 טוב מאוד
ווי וורק מידטאון תל אביב, תל אביב
4.66
4.7 טוב מאוד
ווי וורק הרצליה, הרצליה
4.5
4.5 טוב מאוד
אריה שנקר 1, הרצליה
ווי וורק באר שבע, באר שבע
4.36
4.4 טוב מאוד
ווי וורק ירושלים, ירושלים
4.47
4.5 טוב מאוד
המלך ג'ורג' 20, ירושלים
ווי וורק חיפה, חיפה
4.57
4.6 טוב מאוד
דרך העצמאות 45, חיפה
ווי וורק שרונה תל אביב, תל אביב
4.46
4.5 טוב מאוד
אלוף קלמן מגן 3, תל אביב
מציג 13 תוצאות

מידע נוסף על ווי וורק

חברת WeWork, חברה בינלאומית מצליחה, החלוצה בתחום מתחמי עבודה משותפים, מפעילה נכון להיום עשרה מרחבי עבודה משותפים ברחבי הארץ; רובם ממוקמים בתל אביב. חללי עבודה במתחמי ווי-וורק תל אביב ידועים כחללים גדולים, מרווחים, ופופולארים בקנה מידה ארצי. החברה מפעילה עשרות רבות של חללי עבודה משותפים בכל רחבי העולם, ושמה הולך לפניה כאחד המותגים המובילים בתחום חללי עבודה משותפים.

במחצית 2008, אדם נוימן, ישראלי, בשיתוף עם מיגל מקלבי, הקימו את GREEN DESK, שהיה שטח עבודה שיתופי בסגנון אקולוגי. מאוחר יותר בשנת 2010, הם מכרו אותו והקימו את הסניף הראשון של WeWork בניו-יורק.

חברת ווי-וורק יצאה לדרך בשנת 2010 כאשר בחזונה לא רק חללי עבודה משותפים, אלא יצירת קהילה בה לאינדיבידואל יש מקום ומרחב לבוא לידי ביטוי, ביצירת קהילה משותפת. מתוך המניע הזה, מציעה ווי-וורק לחברי הקהילה מגוון רחב של פעילויות, הרצאות, סדנאות ואירועים על בסיס שבועי, בהם ניתנת האפשרות לחברי הקהילה להכיר אחד את השני ולהסתייע זה בזה. בנוסף לפעילויות והזדמנויות עסקיות, מציעה ווי-וורק לחבריה גם חוגי יוגה, חדרי כושר, והזדמנות להפסקה ממירוץ העשייה הנוקב.

חברת WeWork מציעה לחבריה שירותים מגוונים כגון שירותי הדפסה, שיחות ועידה, חדרי ישיבות, מטבח עשיר בכלים ובגאדג'טים, תאי טלפון פרטיים, מתחמי עבודה מעוצבים בקפידה ואם כל זה לא מספיק, יש גם קפה ובירה על חשבון הבית.

במהלך השנים, הצליחה החברה לגייס מאות מיליוני דולרים להרחבת פעילותה בקנה מידה עולמי, והיא נחשבת בשלישייה הפותחת, ברמה עולמית, של חברה להשכרת חללי עבודה משותפים.

חוות דעת שפורסמו לאחרונה על ווי וורק

Great layout, very convenient and parking was easy

ווי וורק שוקן פלורנטין תל אביב · פורסם ע"י Ntl Of Nyc ב 1 לאוקטובר 2023

Where are the prices on the website? Why only until 6pm? People need to work in the evening too if they are freelance. Not going to use this co-working.

ווי וורק הרצליה · פורסם ע"י Anna Raccoon ב 19 לספטמבר 2023

Wellness Happy hour

ווי וורק חיפה · פורסם ע"י Bryah Natural Skin Care ב 6 לספטמבר 2023

מקום חביב

ווי וורק שרונה תל אביב · פורסם ע"י שחר שאער ב 6 לספטמבר 2023

לצוות המקצועי והנחמד, ולמקום כל כך נעים, נקי, ולחווית עבודה תמיד כיף ופרודוקטיביות. תודה.

ווי וורק ירושלים · פורסם ע"י Aviel Pérez אביאל פרץ ב 5 לספטמבר 2023

Large, spacious building and very cozy. However, for those who don't need a private office and just want a place to work from time to time, it's not the best spot. The common workspaces are located near the dining area where everyone eats, so there's a lot of loud talking and a strong food smell. It's cool that there's 24/7 access, free drinks, and even beer! Beautiful roof and overall the interiors are very nice.

ווי וורק הזרם תל אביב · פורסם ע"י Martin Busch ב 22 לאוגוסט 2023

Overall, a very cozy place. However, if you're looking to work in the common area, it's a bit unclear what you're paying for. It feels like you're working in a cafeteria, and sometimes even a kindergarten - a couple times a week there are hordes of screaming children and crowds of people walking back and forth. So, private offices are fine, and they have a beautiful roof, but there's no quiet zone for those who just want to drop in from time to time without needing a full-time office.

ווי וורק שוקן פלורנטין תל אביב · פורסם ע"י Martin Busch ב 22 לאוגוסט 2023

Excellent facilities: Kind and warm stuff and the place is always clean and organized

ווי וורק לונדון מיניסטור תל אביב · פורסם ע"י Eran Gur ב 21 לאוגוסט 2023

נפלא למפגשי לקוח ונותן שירות,חסר כוכב בגלל בעית חניה באיזור.

ווי וורק חיפה · פורסם ע"י מוטי יוסף ב 9 לאוגוסט 2023

Super awesome WeWork. Great spaces and beer on tap.

ווי וורק הזרם תל אביב · פורסם ע"י Aaron Fullen ב 27 ליולי 2023

שאלות ותשובות

 • באילו ערים יש לווי וורק חללי עבודה משותפים?
  לרשת ווי וורק יש חללי עבודה משותפים בערים הבאות: תל אביב, באר שבע, הרצליה, חיפה, ירושלים, רמת גן.
 • כמה חללי עבודה יש לרשת WeWork ישראל?
  נכון להיום, לרשת ווי וורק יש 13 חללי עבודה בהם תוכלו לשכור עמדת אופן ספייס, משרדים להשכרה, חדר ישיבות, חלל אירועים ועוד.
 • אילו סוגי השכרה קיימים בחללי העבודה של ווי וורק?
  לכל מתחם עבודה בWeWork - ווי-וורק ישנן אפשרויות השכרה שנמצאות כמעט בכל מתחמי העבודה השונים לדוגמא: עמדות אופן ספייס, חדרי ישיבות, משרדים להשכרה וחללי אירועים. בחלק מהמתחמים ישנם גם כיתות להשכרה, חדרי הרצאות, חדרי סדנאות, קליניקות להשכרה או ססיה להשכרה וחדרי טיפולים.
 • מה המחירים ברשת WeWork ישראל?
  המחיר אינו קבוע ומשתנה בין חלל עבודה אחד לשני תלוי בהמון משתנים. בעמוד רשת WeWork - ווי-וורק באתר תוכלו למצוא את כלל חללי העבודה של ווי וורק ולבחור את מה שהכי מתאים לכם לפי המיקום, מחירים, חוות דעת, שירותים, חוות דעת ועוד.
 • מה המחיר בווי וורק כולל?
  המחיר של כל חלל עבודה בווי וורק כולל ברוב המקרים את כלל העלויות השונות לדוגמא: ארנונה, דמי ניהול, חשמל, מים, מיזוג אוויר, אינטרנט מהיר, ציוד משרדי מקיף, ריהוט משרדי, פינות קפה מאובזרות, נשנושים לעיתים ואף בחלק מהמתחמים ניתן למצוא הסכם עם חדרי כושר במחיר מסובסד או אפילו כלול במחיר.
 • האם אורחים או לקוחות יכולים להגיע אליי לביקור או לפגישה בחלל עבודה?
  אורחים ולקוחות תמיד מוזמנים! כל חלל עבודה של ווי וורק מאפשר אירוח וקבלה של אורח או לקוח לפגישה או סתם לביקור ואפילו ידאגו לעדכן אתכם ישירות כאשר הם הגיעו וממתינים לכם בכניסה.
 • האם ישנם עוד רשתות של חללי עבודה משותפים חוץ מווי וורק?
  בוודאי! כיום בישראל פועלות מעל 25 רשתות חללי עבודה משותפים.
 • האם אפשר לעבוד בין הסניפים השונים של ווי וורק בארץ ובעולם?
  ברוב המקרים - כן. חללי העבודה של WeWork - ווי-וורק מאפשרים כניסה לכלל הסניפים של הרשת. חשוב לשים לב למגבלות השונות בכל רשת, במידה ובחרתם משרדים להשכרה בחללי עבודה של WeWork בעיר מסוימת, זה לאו דווקא אומר שתקבלו משרד להשכרה בעיר במתחם עבודה נוסף של הרשת, בד"כ רק תוכלו להיכנס לסניף אחר ולעבוד ממנו באזורים הציבוריים והמשותפים.
 • האם מתחמי ווי וורק פתוחים 24/7?
  כדי לדעת אילו חללי עבודה של WeWork פתוחים 24/7 תוכלו להיעזר בסנן החכם שלנו: שירותים > פתוח 24/7.
 • כמה עולה עמדה בווי וורק?
  הכל תלוי איזה עמדה אתם מעוניינים לשכור בחלל עבודה של WeWork - ווי-וורק. אם אתם מחפשים עמדה באופן ספייס או עמדה קבועה באופן ספייס, המחיר יהיה נמוך ביחס לעמדה בתוך משרד משותף להשכרה. כמובן שמומלץ לבדוק בכל סניף של ווי וורק באופן פרטני ע"מ להחליט מה הכי מתאים לכם.