מה אתם מחפשים?
לכמה אנשים?
אנשים
משך השכרה
הנפוצים ביותר
תחבורה
כללי
אוכל ושתיה

חדרי הרצאות להשכרה בחיפה

יש לכם רעיון שאתם רוצים לדבר עליו? מסר שאתם רוצים להעביר? אם כך, כדאי שתחשבו איפה אתם הולכים לעשות את זה. האם באמת עליכם לשכור חלל גדול כדי להעביר בו הרצאה בתחום מסוים? היום התשובה היא כבר לא. היום יש אפשרות לשכור חדר הרצאות בחיפה, בהתאם לדרישות שלכם, ולהעביר בו כל הרצאה שתרצו. אין ספק שהמקום שבו אתם מדברים על נושא מסוים, והעיצוב שלו, חשובים. לכן, אם תוכלו לבחור חדר הרצאות בחיפה שיהיה ברמה גבוהה, מובן שזה כדאי. חדרי הרצאות בחיפה מהווים את הפתרון הכלכלי הטוב ביותר כשרוצים להעביר הרצאה כלשהי. אין צורך, למשל, לשכור מתחם גדול שלא יתאים למספר המוזמנים ולשלם הון עתק. ההפך הוא הנכון. אתם יכולים לשכור לכם חדר הרצאות בחיפה בדיוק בהתאם למספר המוזמנים שיש לכם. כך, כמובן, גם תשלמו על העניין הזה פחות, ולכן ברור מדוע זה מומלץ.

נמצאו 11 חדרי הרצאות להשכרה בחיפה

מרחב מוגן
OS כיתות חיפה, חיפה
שדרות ההסתדרות 80, חיפה
עד 25 אנשים
החל מ- 130 + מע"מ / לשעה
מרחב מוגן
מיינדספייס חיפה, חיפה
4.78
4.8 טוב מאוד
עד 6 אנשים
החל מ- 180 + מע"מ / לשעה
מרחב מוגן
ריג’ס מתם חיפה, חיפה
4.83
4.8 מצוין
עד 4 אנשים
החל מ- 152 + מע"מ / לשעה
מרחב מוגן
ריג’ס פל-ים חיפה, חיפה
4.38
4.4 טוב מאוד
עד 4 אנשים
החל מ- 104 + מע"מ / לשעה
רח' המוסכים, חיפה, חיפה
5.0
5.0 מצוין
עד 8 אנשים
החל מ- 49 + מע"מ / לשעה
רח' הבנקים, חיפה, חיפה
5.0
5.0 מצוין
עד 10 אנשים
החל מ- 150 + מע"מ / לשעה
רח' הנמל, חיפה, חיפה
4.98
5.0 מצוין
עד 6 אנשים
החל מ- 180 + מע"מ / לשעה
רח' דרך העצמאות, חיפה, חיפה
4.57
4.6 טוב מאוד
עד 4 אנשים
החל מ- 150 + מע"מ / לשעה

מידע נוסף על חדרי הרצאות להשכרה בחיפה

ראיתם שיש לא מעט חדרי הרצאות בחיפה ויש לכם דילמה? חשוב לבדוק כמה שיותר דברים כדי לבחור את החדר הנכון. למשל, כאשר רוצים לשכור חדר הרצאות בחיפה צריך לבדוק איזה כיסאות יש בו. אחרי הכול, רצוי שלאורחים שלכם יהיה נוח. בנוסף, בהשכרת חדר הרצאות בחיפה כדאי גם לראות איזה נוף נשקף מהחלון. אם מי שמגיע להרצאה שלכם יכול ליהנות לא רק מההרצאה אלא גם מהנוף, למה למנוע ממנו את התענוג הזה?

שאלות ותשובות

 • כמה חדרי הרצאות להשכרה יש בחיפה?
  ישנם 11 חדרי הרצאות להשכרה בחיפה. אז אם אתם מחפשים חדר הרצאות להשכרה ולא בטוחים מה הכי מתאים לכם, פשוט השוו באתר ספייסנטר באמצעות סננים לפי מחיר, חוות דעת, דירוגים, שירותים וכמות אנשים ותוכלו למצוא חדר הרצאות להשכרה בחיפה בקלות!
 • האם יש חדרי הרצאות להשכרה בחיפה להשכרה לפי שעה או לפי יום?
  בוודאי! ישנם חדרי הרצאות להשכרה שמאפשרים השכרה יומית / שעתית. כל מה שצריך לעשות הוא לבחור בסנן "מחיר" ולבחור את מה שהכי מתאים לצרכים של העסק – השכרת חדר הרצאות להשכרה בחיפה לפי שעה / יום / חודש.
 • אני מחפש/ת חדר הרצאות להשכרה בחיפה במקום טוב עם מחיר זול ואטרקטיבי, יש כזה?
  על מנת למצוא חדרי הרצאות להשכרה בחיפה לפי מחיר לחצו על סנן "מיין לפי" ובחרו מחיר – נמוך לגבוה. אם אתם מחפשים לפי מקום טוב, בחרו בסנן לפי דירוג.
 • יש לי חדר הרצאות להשכרה בחיפה ואני רוצה להופיע באתר. איך מצטרפים?
  לפרטים נוספים על הופעה והצטרפות לאתר ספייסנטר בקישור: יצירת קשר.
 • אני רוצה חדר הרצאות להשכרה בחיפה מומלץ. יש דבר כזה?
  בוודאי. ספייסנטר הינו אתר השוואה ומאפשר השוואה קלה בין חדרי הרצאות להשכרה בחיפה באמצעות דירוגים והמלצות. פשוט בחרו בסננים את הדירוג ותוכלו לקרוא על כל מתחם חוות דעת של אנשים שעבדו במתחם העבודה.
 • האם יש חדר הרצאות להשכרה בחיפה קרוב לרכבת?
  אם אתם מחפשים מתחמי עבודה משותפים עם חדרי הרצאות להשכרה בחיפה תוכלו לבחור באמצעות הסינון החכם של אתר ספייסנטר בצורה הבאה: שירותים > קרוב לרכבת.
 • יש הרבה אפשרויות להשכרה של חדר הרצאות להשכרה בחיפה, איך בוחרים את הכי טוב מביניהן?
  חשוב להבין שההגדרה של הכי טוב כאשר מדברים על חדרי הרצאות להשכרה בחיפה היא מאוד סובייקטיבית. חפשו על פי הנתונים שנוחים לכם – מיקום, עלות, כמות אנשים ואז תוכלו לראות אילו מקומות מציעים חדר הרצאות להשכרה שהכי מתאימים לכם. כאשר הסינון הזה יתבצע, תוכלו לראות חוות דעת ודירוגים ולהחליט לפי זה.