5 האוזניות הטובות ביותר לסביבה רועשת

אם אתם עצמאיים, פרילאנסרים, יזמים או גם עובדים בחברת היי טק, רוב הסיכויים שאתם ממוקמים בחללי עבודה משותפים.

משרדים משותפים מביאים המון יתרונות. הם מוזילים עלויות חודשיות, מסייעים למצב את העסק כמצליח ולהרשים את הלקוחות,, הם מקלילים את יום העבודה (סביבה דינאמית ומטבח מאובזר), מייצרים חברויות וקשרים עסקיים, מובילים ליהנות מהפריה הדדית, מאפשרים להשיג שירותים שבאופן פרטי לא היה ניתן להרשות, הם מונעים את הצורך לצאת מהעיר ו"לבלות" זמן ממושך על הכביש, מאפשרים מראש לדעת מהן סך הוצאות המשרד החודשיות ואף הם מונעים להתחייב לשכירות ארוכת טווח.

מצד שני… מתחמי עבודה משותפים גם כוללים בחבילה לא מעט רעש, ועל כן ריכזנו עבורכם המלצות לאוזניות הטובות ביותר שתוכלו ליהנות מהן בסביבה של חללי עבודה משותפים.

קבלו הצצה למספר אוזניות מובילות:

Sony WH-1000XM3 noise-cancelling

האוזניות של הדגם הקודם זכו לתואר האוזניות האלחוטיות הטובות ביותר לביטול רעש לשנת 2017, והדגם הזה שסוני הוציאה, הוא כמעט זהה לדגם הקודם, אך עם שדרוגים מצטברים ונהדרים. אלו אוזניות נהדרות ומומלצות לעבודה בחללי עבודה משותפים.

Sennheiser HD 650

האוזניות הללו כוללות משי אקוסטי מעוצב, כך שהן מבטיחות מינימום הפרעות חיצוניות, לצד אחוזים מדהימים של דיוק. כמו כן, בזכות עיצוב אליפטי המותאם לצורת האוזניים האוזניות נוחות במיוחד ללבישה והן מגיעות לצד אחריות של שנתיים. מומלץ ביותר עבור חללי עבודה משותפים.

Beats Studio3 Wireless

איכות צליל משופרת, ביטול רעשים וחיי סוללה ארוכים. כל אלו מאפיינים את אוזניות Beats Studio3 Wireless מבית אפל. ניתן להשתמש בהן גם כאוזניות לביצוע שיחות טלפון, והסאונד שלהן בהחלט מציע תחרות הולמת מול דגמים אחרים. אם אתם עובדים בסביבה של משרדים משותפים, האוזניות הללו תעזורנה לכן מאוד.

Apple AirPod

האוזניות האלחוטיות הללו מציעות חוויה אחרת לגמרי, במיוחד אם אתם מחפשים שקט במתחם של משרדים משותפים. ראשית, האלחוטיות שלהן מוצעת ברמה מאוד גבוהה, ושנית כל מי שמשתמש בהן מתאהב ומעיד על חוויה מדהימה.

Bose QC35 II

האוזניות הללו מציעות שלוש רמות של ביטול רעשים, והן מותאמות במיוחד לעבודה באזור של משרדים משותפים (או חללי עבודה משותפים). הגדרות המכשיר נחשבות מצוינות והן מאפשרות התאמה אישית לכל אחד, כך שהביקורות בהחלט נהדרות.
אוזניות מומלצות לעבודה בחללי עבודה משותפים
בתמונה: אוזניות בסביבה רועשת בחלל עבודה משותף

נכון שאם תבחנו את המחירים של האוזניות הללו תגלו שאפשר למצוא אוזניות זולות יותר, אולם אלו האוזניות הטובות ביותר בקנה מידה עולמי, בתחום של ביטול רעש חיצוני. כמו כן, האיכות המוסיקלית שעולה מהן חשובה לא פחות, וזהו פרט חשוב ביותר. פה נציין שהיכולת לשבת במקום כמו חללי עבודה משותפים או משרדים משותפים, ובו זמנית לנטרל את הרעש החיצוני, מסייע באופן ישיר לתפוקה של העבודה.

עצה שלנו?

ישנן חנויות איכותיות שמציעות מגוון נרחב של אוזניות מהסוג המדובר, ועל כן אנו ממליצים שתבדקו את האוזניות – שלא תקנו דגם אקראי מבלי לבדוק אותו על האוזניים, כיוון שאולי תגלו שהוא כלל אינו נוח. מה עוד? בחנו אלו פונקציות מציע כל זוג אוזניות. לפעמים פעולה קטנה הופכת ליתרון גדול, במיוחד כשעובדים במתחמי עבודה משותפים.

אז מצאתם מתחם עבודה אידאלי ואף מצאתם את זוג האוזניות שיימנע מכם להאזין לשיחת העבודה של העסק הסמוך. מה עתה? קבלו מאתנו מתנה – 5 טיפים שיעזרו לכם לשמור על ריכוז גבוה ביום העבודה, גם אם החבר מהשולחן הסמוך עצר לשתות בירה וגם אם העמית שיושב שני שולחנות מלפנים יושב עם לקוח על כוס קפה.

5 טיפים לשמירה על הריכוז

הפסקה יזומה – בעולם שבו במקביל לעבודה מקבלים מיילים, דף החדשות פתוח, הודעות פרטיות מחברים זורמות לנייד והעובדים שליד שואלים אם רוצים לצאת להפסקת קפה, בהחלט קשה להישאר מרוכזים. מה עושים? מחליטים על הפסקה יזומה בה בודקים מיילים, קוראים חדשות ואף שותים קפה. עם זאת, חשוב להגדיר משימות שיש לבצע לפני שיתאפשר לנצל את ההפסקה. כל עוד עומדים ביעדים, בהחלט ניתן לקחת פסק זמן (קצוב) ללא כל רגשות אשם.

החליפו מקומות ישיבה – מחקרים רבים מראים שעבודה מאותו מקום פוגעת בריכוז וביצירתיות, זו שלא פעם דרושה במהלך העבודה. מכאן שמוטב מדי כמה שעות לשנות מיקום, וכיוון שבחרתם במתחמי עבודה משותפים, בהחלט ניתן ליישם זאת בקלות, ולו באמצעות עבודה דרך הלפטופ בפינת הישיבה. ברגע שהנוף המידי משתנה (והעובדים שסמוכים לכם), כך גם נקודת המבט על הליך העבודה משתנה. 

אוכל – אין שאלה שתחושת רעב ועבודה לא הולכים ביחד. מכאן שמראש יש להבין מה עומדים לאכול ומתי. כך הראש לא יהיה עסוק בכך ולא יתבזבז זמן רב (וקלוריות) על אכילת נשנושים, כאלו שאינם מזינים ואינם מובילים לתחושת השובע הרצויה. מכאן שאפשרי לרדת לבית הקפה הסמוך, להוציא מהתיק קופסה עם ירקות חתוכים (שהכנתם בבית) וכדומה. פה המקום לציין שפרי הדר מסייע לריכוז.

עמידה – מחקרים מראים שעמידה מסייעת לרענן את הגוף, בריאה לאחר ישיבה ממושכת וכמובן שהיא גם מטיבה עם רמת הריכוז. מכאן שאם ניתן לבצע חלק מהעבודה השוטפת בעמידה, למשל לנהל שיחות טלפון, רצוי ליישם זאת ואף תוך כדי תנועה (הליכה מחדדת את המחשבה).

סדר – עבור אנשים רבים שולחן עבודה מבולגן מקשה להתמקד בעבודה ואף מייצר לחץ מיותר. מה עושים? לפני שמתחילים את היום, מוטב להשקיע כמה דקות בסידור ולוודא שאין פריטים מיותרים. במקביל, מוטב לסדר את המשימות שמחכות לאותו יום.

אז קיבלתם מאתנו המלצה על אוזניות שמסייעות להעלים רעשים וכמה טיפים חיוניים שיהפכו אתכם להרבה יותר יעילים. מה עתה? בוחרים מתחם עבודה אידאלי ומתחילים ליהנות מיום העבודה. בהצלחה!