5 האוזניות הטובות ביותר לסביבה רועשת

אם אתם עצמאיים, פרילאנסרים, יזמים או גם עובדים בחברת היי טק, רוב הסיכויים שאתם ממוקמים בחללי עבודה משותפים.
משרדים משותפים מביאים עימם המון יתרונות, אולם אחד הדברים שהם גם יכולים להביא עימם הוא רעש. על כן, ריכזנו עבורכם הפעם המלצות לאוזניות הטובות ביותר שתוכלו ליהנות מהן בעבודה בסביבה של חללי עבודה משותפים. אלו אוזניות מקצועיות, המובילות בתחומן.

Sony WH-1000XM3 noise-cancelling

האוזניות של הדגם הקודם זכו לתואר האוזניות האלחוטיות הטובות ביותר לביטול רעש לשנת 2017, והדגם הזה שסוני הוציאה, הוא כמעט זהה לדגם הקודם, אך עם שדרוגים מצטברים ונהדרים. אלו אוזניות נהדרות ומומלצות לעבודה בחללי עבודה משותפים.

Sennheiser HD 650

האוזניות הללו כוללות משי אקוסטי מעוצב באופן כזה שהוא מבטיח מינימום הפרעות חיצוניות, לכדי אחוזים מדהימים של דיוק. האוזניות הללו נוחות במיוחד ללבישה, בגלל עיצוב אליפטי המותאם לצורת האוזניים, ואחריות לשנתיים. מומלץ ביותר עבור חללי עבודה משותפים.

Beats Studio3 Wireless

איכות צליל משופרת, ביטול רעשים וחיי סוללה ארוכים, מאפיינים את האוזניות הללו של אפל. ניתן להשתמש בהן גם כאוזניות לביצוע שיחות טלפון, הסאונד של האוזניות הללו בהחלט מציע תחרות הולמת לדגמים אחרים. אם אתם עובדים בסביבה של משרדים משותפים, האוזניות הללו תעזורנה לכן מאוד.

Apple AirPod

האוזניות האלחוטיות הללו מהוות חוויה אחרת לגמרי, במיוחד אם אתם מחפשים שקט במתחם של משרדים משותפים. ראשית, האלחוטיות שלהם ברמה הגבוהה היא נהדרת, שנית, כל מי שמשתמש בהן מתאהב ומעיד על חווייה גבוהה מאוד של שימוש.

Bose QC35 II

האוזניות הללו מציעות שלוש רמות של ביטול רעשים, ומותאמות במיוחד לעבודה באיזור של משרדים משותפים או חללי עבודה משותפים. הגדרות המכשיר הזה מצוינות ובהתאמה אישית לכל אחד, והביקורות נהדרות.

אוזניות מומלצות לעבודה בחללי עבודה משותפים
בתמונה: אוזניות בסביבה רועשת בחלל עבודה משותף

נכון שאם תבחנו את המחירים של האוזניות הללו תגלו שאפשר למצוא אוזניות זולות יותר, כמובן, אולם אלו האוזניות הטובות ביותר בקנה מידה עולמי, בתחום של ביטול רעש חיצוני. האיכות המוסיקלית אשר עולה מהן חשובה לא פחות, לחלק גדול של המשתמשים, וזהו פרט חשוב לא פחות. היכולת לשבת במקום כמו חללי עבודה משותפים או משרדים משותפים, ולנטרל את הרעש החיצוני, באופן כזה אשר לא משפיע על התפוקה שלנו בעבודה, ואנו מסוגלים לייצר תפוקה ברמה מקסימאלית, הוא משמעותי וחשוב ביותר.

אנו ממליצים שתבדקו את האוזניות, ושלא תיקנו דגם מסוים בהזמנה מבלי לבדוק אותו על האוזניים שלכם, כיוון שאולי תגלו שהוא כלל לא נוח לכם. ישנן חנויות איכותיות אשר מציעות מגוון רחב של האוזניות הללו, מומלץ לבדוק את ההתאמה של האוזניות אליכם, בהרגשה הכללית ובפרט לאוזניים, ולקחת בחשבון שזהו שיקול משמעותי בבחירת האוזניות המתאימות לכם.