קליניקות להשכרה

מטפלים רבים מכירים את הקושי הרב למצוא קליניקה להשכרה, במיוחד בתחילת הדרך. ברובן המוחלט של הקליניקות יש דרישה לשכירות קבועה של מספר שעות ביום או בשבוע. כאשר מטפל מתחיל לא יודע בוודאות שיצליח למלא את השעות הנדרשות. לכך נכנסו גם חללי עבודה משותפים רבים. אשר מלבד משרדים להשכרה מציעים גם קליניקות להשכרה לפי שעה או לפי יום, דבר אשר מאפשר גמישות רבה יותר.

כאשר תחום הרפואה המשלימה פורח, אך טבעי שיצוצו עוד ועוד קליניקות להשכרה. מטפלים חדשים מחפשים מקום עם גמישות, אשר יוכלו להעביר טיפולים מתחומים שונים. החל מטיפולי מגע למיניהם ועד טיפולים אשר כוללים שיחה. מלבד קליניקות וותיקות ברחבי הארץ, גם חללי עבודה רבים הבינו את הפוטנציאל והתחילו להציע קליניקות. זאת מעבר לאפשרות של משרדים להשכרה או עמדות אופן ספייס. ישנם גם חדרי טיפולים אשר מתאימים למטפלים ממגוון תחומים.

למה עדיפה קליניקה להשכרה במקום טיפול מהבית?

מטפלים רבים מעוניינים לחסוך בהוצאות, בעיקר בתחילת דרכם. קלינקות רבות מבקשות התחייבות לססיה הכוללת מספר שעות או אפילו יום שלם. הדבר מרתיע מטפלים רבים אשר מעדיפים לעבוד מהבית. כך לחסוך את ההוצאה הזאת ולמקסם את תשלומי השכירות או המשכנתא שלהם. אך יש כמה חסרונות לעבודה מהבית. כיום יש יותר ויותר קליניקות להשכרה עם גמישות מלאה בתנאי השכירות. כאשר ניתן למצוא קליניקות לפי יום או לפי שעה.

SPacenter.co .il מד ספייס medspace 5
קליניקה ב- MedSpace הכוללת מיטת טיפול ועמדת עבודה

למה להעדיף קליניקות להשכרה בחלל עבודה משותף?

מלבד הגמישות, חללי העבודה המשותפים מציעים למטפלים השונים גם כר פורה ללקוחות פוטנציאליים, דבר אשר לא נמצא בקליניקות רגילות אשר שוכרים בססיות של חצי יום או יום שלם. הנטוורקינג הטבעי אשר שורר בכל חלל עבודה משותף, מביא את העובדים הקבועים להחשף לטיפולים וחברות רבות אשר ירצו לפנק את העובדים שלהן יעדיפו לעבוד מול מטפל אשר נמצא בקרבת מקום. זהו חיסכון עצום על שיווק, עניין שרוב המטפלים מתקשים בו. מלבד זאת, יתרון נוסף שאפשר למצוא כאשר משכירים קליניקה במקום כמו חלל עבודה משותף, הוא נושא הפרטיות. אף אחד לא מגיע אלייך הביתה, לא צריך לסדר את הבית במיוחד ולוותר על הפרטיות.

בכל רחבי הארץ: קליניקה להשכרה לפי אזור

אם בעבר הריכוז הגבוהה של הקליניקות היה בתל אביב, ואולי גם בירושלים, היום אפשר למצוא קליניקות להשכרה בכל רחבי הארץ. בחללי עבודה כמו מדספייס, ביי וורק, פיפלס וחללי עבודה נוספים ברחבי הארץ, כך שאפשר להגיע לקליניקה בקלות, במיקומים מבוקשים ליד תחנות רכבת או מרכזי תחבורה עיקריים ובכך להקל על המטופלים מבחוץ, אשר לרוב מגיעים אחרי או לפני יום עבודה ארוך ומתיש.

לסיכום, תחום הרפואה המשלימה הפורח הביא יותר ויותר חללי עבודה משותפים להציע חדרי טיפולים או קליניקות להשכרה, בנוסף למשרדים להשכרה או עמדות אופן ספייס ובכך לתת ערך מוסף לחברות ולפרילאנסרים השונים במקום וגם למטפלים עצמם.