טיפים למשרד הבא שלכם ולמה כדאי שהוא להשכיר בתוך חלל עבודה?

כל חברה ובכל סדר גודל זקוקה למשרדים נעימים המתאימים לאופי עבודתה, לכמות העובדים ולצרכים שלה. חלק מהצרכים הם מיקום שיתרום למיתוג שלה. האפשרויות בתחום מגוונות מאוד. ישנם כאלה שיעדיפו לשכור משרדים מסורתיים במגדלים או בבניינים הפזורים ברחבי הארץ במתחמים עסקיים. וישנם כאלה שיעדיפו להשכרי בתוך חלל עבודה משותף. כך יקבלו את כל מה שהם זקוקים לניהול יום עבודה מהנה עם כל הפסיליטיז סביב שמציעים חללי עבודה משותפים.

גם אתם נמצאים בתהליך בחירת משרד? הבאנו בפניכם כמה טיפים מצוינים שיסייעו לכם למצוא את המשרד הבא בצורה נבונה ובכמה שפחות זמן. שנתחיל?

 

חלל עבודה מציע מענה חשוב במחיר מוזל – לוקיישן לוקיישן ושוב לוקיישן

אין ספק שמיקום המשרד הוא חשוב מאוד ויכול להשפיע רבות על ההחלטה. הסיבות לדילמה של המיקום הם מגוונות, אך החשובות הן:
מיקום משפיע על מיתוג החברה – ככל שהחברה תמוקם בלוקיישן יוקרתי ונחשק, כך לקוחות החברה יבינו שמדובר בחברה רצינית שכדאי לעשות איתה עסקים.
ציר מרכזי – לוקיישן קרוב לצירים מרכזיים בהחלט יוכל להשפיע על הנוחות של בעלי המשרד והעובדים. לדוגמה, קרבה לתחנת רכבת יכולה להשפיע על גיוס עובדים. בעיקר אם החברה מגייסת צעירים שאין ברשותם רכב או שאין חנייה באזור.
אווירה – מיקום יוקרתי משפיע על האווירה של העובדים. לדוגמה, אם המשרד ממוקם בסביבה עסקית כמו מתחם הבורסה. האווירה תהיה עסקית ונעימה לעובדים וללקוחות החברה.

httpswww.spacenter.co .il ווי ביז WeBiz 7
משרדים המשקיפים על תל אביב עם עיצוב עדין ונגיש, WEBIZ, תל אביב

 

עיצוב ונראות המשרד

על מיקום כבר דיברנו, עכשיו מה שלא פחות חשוב הוא עיצוב המשרד והחלוקה שלו. אם תבחרו לשבת בחללי עבודה משותפים, תוכלו לקבל הכל במקום אחד. מקום מעוצב, משרדי בגודל הרצוי, חדרי ישיבות מאובזרים בקפידה, אווירה עסקית וגם מיקום מצוין.
אם תבחרו באופציה של משרדים להשכרה, כלומר משרדים מסורתיים, יהיה עליכם לאבזר היטב את המקום כדי לקבל אווירה עסקית המתאימה לאופי החברה. לדוגמה, ליצור פינת קפה חמימה, חלוקה של החללים במשרד אופן ספייס, חדרי ישיבות וכדומה. אם כן, לא משנה באיזו אופציה תבחרו, בדקו היטב אם כל מה שנצא סביב תואם לשאיפות העסקיות של החברה וגם למיתוג שלה.

מי הם השכנים שלכם?

בחירת משרד שונה מבחירת דירת מגורים, במיוחד בכל הקשור לדרישות סביב. אם בבחירת דירת מגורים נרצה פארק צמוד, בבחירת משרד נרצה שהשכנים שלנו יהיו חברות ותאגידים גדולים. כאשר חברות ענק שוכנות בבנייני יוקרה, ישר הבניין או המגדל מתמלא, הרי מי לא ירצה לעבוד במגדל שבו יושבת גוגל, מייקרוסופט או כל חברת הייטק אחרת. אם כך, רגע לפני בחירת המשרד שלכם, בדקו מי הם השכנים שלכם. עוד דבר בעניין זה, בדקו האם השכנים שלכם עוסקים בתחומים הזהים לשלכם. לדוגמה, במידה והחברה שלכם עוסקת בתחום הפיננסי, העדיפו לשכור משרד במקום שבו קיימות חברות נוספות בתחום הפיננסיים או בתחום עריכת דין, ייעוץ וכו'.