חללי עבודה ברעננה – אלו הם חללי העבודה המומלצים ברעננה

העיר רעננה גובלת עם הרצליה וכפר סבא והיא מושכת אליה לא מעט הייטקיסטים, תושבים וכמובן יזמי נדל"ן, וכיוון שלאחרונה העיר מספקת תמיכה לעולם המשרדים ובין היתר מתכננים בעיר פארק עסקים חדש, הרי שאין זה מפתיע שהיושבים בהנהלת העיר פועלים רבות בשביל להגדיל את היצע המסחר והתעסוקה, וכאשר יש תמיכה שמגיעה מטעם העירייה, זה רק טבעי שיזמים מתחילים לצוץ ועסקים רבים מרימים ראש ועל כן אם גם אתם תושבי העיר (או פשוט גרים בסמיכות) שמבקשים לנצל את התנופה העסקית, אתם מוזמנים לגלות נדבכים חדשים אודות עולם העסקים, ואף מהזווית של משרדים להשכרה, כך שאם עוד לא שמעתם, הגיע הזמן שתכירו מקרוב אלו חללי עבודה ברעננה קיימים – חללי עבודה מושקעים, מרכזיים ומבטיחים.

מנצלים את התנופה העסקית בעיר רעננה

כאמור, בימים אלו מושקעים מיליוני שקלים בהקמת אזור מסחר ותעסוקה בעיר, אזור שבין היתר יושבת בו החברה האגדית אמדוקס. במקביל, בהנהלת העיר פועלים רבות בכדי להכפיל את מיזמי ההייטק, וכיוון שמורגשת פעילות עסקית ערה, העסקים והיזמים מסביב מקבלים ביטחון ותיאבון לצאת גם כן לדרך – אם כי מדובר בהפריה הדדית ואם כי יש תחושה של עשייה, ועל כן טוב להכיר שלצד בנייני משרדים רגילים, קיימת חלופה יותר מדויקת ומתאימה עבור הצרכים של רבים, ואף חלופה יותר כדאית וכלכלית, ופה משרדים להשכרה ברעננה נכנסים לתמונה. שנרחיב?

חללי עבודה ברעננה - מה הם מציעים?

חללי עבודה ברעננה ראשית כל ממוקמים היטב לצד מתחמים שווים שבין היתר כוללים מסעדות ובתי קפה ושלל עסקים ידועים, כך שנוחות וקשרי עבודה גם כן נכנסים למשוואה. שנית, מדובר במתחם מעוצב שמציע כל מה שרק ניתן לחשוב עליו, כולל שירותי מזכירה, מטבח מאובזר, אמצעים משרדיים, פינות מרוהטות ועוד, כאשר כל אחד זוכה לבחור באופציה האידאלית ביותר מבחינתו, ולו מבחינת גודל המתחם ומחיר חודשי, כך שניתן למצוא מתחם ייעודי עבור עובד אחד, עבור עסק שמכיל חמישה עובדים וכדומה, וכל היופי שאין צורך להתחייב לתקופה ארוכה, אלא מדי חודש מקבלים החלטה האם מאריכים את השכירות, זו שמראש מציעה מחיר נוח במיוחד. מכאן שאם עד כה הייתם רגילים לעבוד מאחד מבתי הקפה של העיר, הרי שפה גם משיגים תנאי עבודה יותר נוחים, גם יוצרים קשרים עסקיים וחברתיים, גם נהנים ממטבח מזמין וגם משלמים מחיר חודשי הרבה יותר כדאי.

עבודה ברעננה
בתמונה: חללי עבודה משותפים ברעננה

להלן רשימת חללי עבודה מומלצים ברעננה (מתעדכן):

 1. מאמי וורק
 2. קו וורקינג ישראל התעשייה 21
 3. קו וורקינג ישראל היצירה 3
 4. קו וורקינג ישראל התעשייה 25
 5. קו וורקינג ישראל תדהר 15
 6. לינקו
 7. קו וורקינג ישראל הסדנא 11
 8. רומס אקרו רעננה
 9. וופה
 10. מדספייס רעננה
 11. ריג’ס רעננה
 12. החממה רעננה
 • בתמונה: חלל עבודה מאמי וורק
  בתמונה: חלל עבודה מאמי וורק

  מאמי וורק - Mommy Work

  המסגר 6, רעננה, ישראל
  טלפון: 073-7024024
  חלל העבודה המשותף מאמי וורק, הממוקם ברעננה, מגדיר את עצמו כבית להורים עובדים והוקם בעקבות הצורך של הורים רבים, אמהות ואבות, להישאר עם התינוק או התינוקת שלהם כמה שיותר. השילוב בין החשש לשלוח את הילד או הילדה למסגרות השונות והעבודה מהבית בקרב עצמאים רבים הוביל את גל חיים טבריאי, מפיקת קולנוע, להקים חלל עבודה משותף אשר יכלול מעון וגן עד גיל 3, עם מטפלות וגננות מנוסות, אשר יתנו להורים מענה מלא על הצורך לעבוד בשקט...
 • בתמונה: חלל עבודה קו וורקינג ישראל התעשייה 21
  בתמונה: חלל עבודה קו וורקינג ישראל התעשייה 21

  קו וורקינג ישראל התעשייה 21 - CoWorking Israel HaTa'asiya 21

  התעשייה 21, רעננה, ישראל
  טלפון: 073-7569449
 • בתמונה: חלל עבודה קו וורקינג ישראל היצירה 3
  בתמונה: חלל עבודה קו וורקינג ישראל היצירה 3

  קו וורקינג ישראל היצירה 3 - CoWorking Israel HaYetzira 3

  היצירה 3, רעננה, ישראל
  טלפון: 073-7836678
  CoWorking Israel היצירה 3 הוא מתחם באזור התעשייה של רעננה. במתחם תוכלו למצוא מטבחון מאובזר, חדרי ישיבות ומגוון רחב של משרדים אשר יתאימו בדיוק לצורך שלכם. במתחם היצירה 3 למעלה מ-40 משרדים בגדלים שונים המיועדים לחברות קטנות וגדולות וגם לעצמאיים. במתחם 2 חדרי ישיבות מאובזרים ו3 פינות קפה. אחד היתרונות המרכזיים של המתחם הוא הקרבה שלו לכל מה שחשוב ברעננה, מסעדות מעולות, קניון רננים, וקאנטרי רעננה. למרות מיקומו המרכזי המתחם נמצא בסביבת עבודה שקטה ונעימה. השיטה של Coworking...
 • בתמונה: חלל עבודה קו וורקינג ישראל התעשייה 25
  בתמונה: חלל עבודה קו וורקינג ישראל התעשייה 25

  קו וורקינג ישראל התעשייה 25 - CoWorking Israel HaTa'asiya 25

  התעשייה 25, רעננה, ישראל
  טלפון: 073-7020536
 • בתמונה: חלל עבודה קו וורקינג ישראל תדהר 15
  בתמונה: חלל עבודה קו וורקינג ישראל תדהר 15

  קו וורקינג ישראל תדהר 15 - CoWorking Israel Ha-Tidhar 15

  תדהר 15, רעננה, ישראל
  טלפון: 073-7820833

  מתחם התדהר 15 והסניף ה-6 במספר של חברת CoWorking Israel ממוקם בקומה ה-11 בבניין SAP לשעבר, ומאפשר אווירת עבודה נעימה עם נוף רחב ידיים, 50 חדרי עבודה יוקרתיים ו-3 חדרי ישיבות. המתחם נותן שרותים לחברות הייטק וטכנולוגיה ומקצועות חופשיים. המתחם מציע גג מרהיב שמשקיף על כל איזור המרכז. חברי המתחם ואורחיהם יכולים להשתמש ללא הגבלה במרפסת הגדולה שעל הגג וכל מתקניה.

 • בתמונה: חלל עבודה לינקו
  בתמונה: חלל עבודה לינקו

  לינקו - LinkCo

  זרחין 10, רעננה, ישראל
  טלפון: 073-7581711
  חלל עבודה LinkCo - לינקו בעיר רעננה הינו מתחם עבודה משותף, אינטימי ואיכותי. חלל העבודה מציע מגוון חללי עבודה בשיטת "הכל כלול", ליזמים, פרילנסרים וחברות, ומעניק סביבת עבודה איכותית ונוחה, המאפשרת יצירת קשרים עסקיים חדשים ושיתופי פעולה בין דיירי המתחם והכל באווירה ביתית.
 • קו וורקינג ישראל הסדנא 11 - CoWorking Israel HaSadna 11

  הסדנא 11, רעננה, ישראל
  טלפון: 073-7599403
  מתחם הסדנה 11 הוא לא עוד מתחם עבודה משותף. מתחם זה הוא חלק מ6 מתחמים באזור התעשייה של רעננה השייכים לחברת Coworking Israel. במתחם תוכלו למצוא מטבחון מאובזר, חדרי ישיבות ומגוון רחב של משרדים אשר יתאימו בדיוק לצורך שלכם. בין חברי קהילת Coworking Israel במתחם זה תוכלו למצוא גרפיקאים, רואי חשבון, חברות שיווק ועוד....כלל חברי קהילת Coworking Israel נהנים מאירועים בחגים, מפגשי נטוורקינג והרצאות אורח. כמו כן, כלל קהילת Cowoking Israel נהנים מאפליקציה ייעודית המאפשרת...
 • בתמונה: חלל עבודה רומס אקרו רעננה
  בתמונה: חלל עבודה רומס אקרו רעננה

  רומס אקרו רעננה - ROOMS Acro Ra'anana

  תדהר 5, רעננה, ישראל
  טלפון: 03-7176001
  ROOMS רעננה הינו אחד מתוך חללי עבודה משותפים רבים מבית רשת המלונות העולמית פתאל. מתחם העבודה ממוקם במגדל A Tower ברחוב התדהר 5 רעננה. רומס – ROOMS רעננה נחשב למתחם עבודה בוטיק ומעוצב ברמה וסטנדרטים הגבוהים ביותר.מתחם העבודה ROOMS אקרו רעננה המתפרס על פני 4 קומות גבוהות במגדל מכיל סוגים רבים של חללי עבודה ומציע ללקוחות שלה שירות אקסקלוסיבי כמו באחד המלונות של הרשת. בחלל העבודה ROOMS רעננה תוכלו למצוא משרדים להשכרה בגדלים שונים...
 • בתמונה: חלל עבודה וופה
  בתמונה: חלל עבודה וופה

  וופה - WOPA

  שיזף 4, רעננה, ישראל
  טלפון: 073-7836384
  WOPA רעננה מציעים חלל עבודה נעים, מאובזר ומעורר השראה, המספק קהילה מפרה וחדשנית לחברות סטראטאפ הנמצאות בתחילת המסע לצד חברות בעלות ניסיון רב. חלל עבודה וופה ברעננה בעל אווירה קהילתית, הייטקיסטית, צעירה ותוססת, המשלבת בתוכה סביבת עבודה שקטה אל מול סביבת עבודה דינמית וערה. יזמים ובעלי עסקים היושבים במתחם נהנים הן משירותים מגוונים ומפגשים חברתיים מהנים, והן מחשיפה לקשרים, הרצאות, מנטורים ויועצים במטרה לפתח הזדמנויות עסקיות ושיתופי עבודה פוטנציאליים. כל זאת על מנת לספק...
 • בתמונה: חלל עבודה מדספייס רעננה
  בתמונה: חלל עבודה מדספייס רעננה

  מדספייס רעננה - Medspace Raanana

  ז'בוטינסקי 3, רעננה, ישראל
  טלפון: 073-7820716
  MEDSPACE הינו מתחם עבודה רפואי הראשון בישראל המאפשר השכרת קליניקות יוקרתיות בתנאים גמישים ומותאמים אישית. עתיד חדש בעולם הקליניקות הרפואיות נוצר במיוחד כדי להבטיח חווית טיפול מושלמת עבורכם ועבור המטופלים שלכם. מתחם העבודה מעוצב בעיצוב אדריכלי בסטנדרט הגבוהה ביותר הכולל אזורי המתנה מפוארים, חווית שירות חסרת תקדים הכוללת שירותים אדמיניסטרטיביים מלאים, לרבות גביית כספים, זימון תורים, תזכורות וניהול הקליניקה וכן קידום שיתופי פעולה קהילתיים, עם חדרי סדנאות והרצאות להעברת קואסים והשתלמויות ומנהלי קהילה המלווים אתכם באופן...
 • בתמונה: חלל עבודה ריג’ס רעננה
  בתמונה: חלל עבודה ריג’ס רעננה

  ריג’ס רעננה - Regus Raanana

  זרחין 13, רעננה, ישראל
  טלפון: 073-7594070
  ריג'ס רעננה מתחם אנרגטי, מודרני ועכשווי הממוקם באחד האזורים התעשייתיים החשובים בישראל. מרחבי המשרדים של הפארק המסחרי והתעשייתי של רעננה שוכנים בצפון העיר, קרוב לחברות היי-טק המספקות שירותים בתחומי הטלקום ושירותי אינטרנט. למרכז גישה לכביש 4 המהיר, כך שמתאפשרות נסיעות נוחות.
 • בתמונה: חלל עבודה החממה רעננה
  בתמונה: חלל עבודה החממה רעננה

  החממה רעננה - Ha'Hamama Ra'anana

  החרושת 27, רעננה, ישראל
  טלפון: 073-7600547
  החממה רעננה הינו מתחם משרדים משותף אוטונומי הפתוח 24/6 (למעט שבת) באמצעות בקר כניסה חכם. במתחם זה תוכלו למצוא עמדות עבודה באופן ספייס, משרדים וחדרי ישיבות להשכרה. המתחם נמצא ברעננה צמוד לקניון רננים עם נגישות לתחבורה ציבורית ושפע של מסעדות ובתי קפה בסביבה.

עוברים על ההיצע ומקבלים החלטה

לאחר שעברתם על היצע מתחמי העבודה המפתים, רק נותר להבין איזה מתחם נכון עבורכם, ועל כן כל אחד צריך לשאול את עצמו מספר שאלות: האם מבקשים מיקום הייטק מרכזי, האם מבקשים למצוא חלל עבודה שאינו מצריך התחייבות ארוכת טווח, האם מעדיפים מתחם עבודה שאליו ניתן להביא בעלי חיים (קיימים כמה מתחמים שמוגדרים כידידותיים לבעלי חיים), כמה מוכנים לשלם מדי חודש ומדי שנה, האם קיים מיקום בעיר רעננה שעדיף מבחינתכם (ולו כי התחבורה אליו ממקום המגורים נחשבת נוחה), האם מחפשים עיצוב יוקרתי והייטקיסטי או לחלופין עיצוב צעיר ודינאמי, האם חשוב לכם שהמתחם יכלול אפשרות לשכור חדרי ישיבות, עד כמה משמעותי מבחינתכם מיהם העסקים הנוספים ששוכרים במתחם וכדומה.

ישנה חלופה!

רעננה הינה עיר מרכזית, עיר שלא אחת סומנה כבעלת פוטנציאל עסקי עצום ועיר שכל הזמן ממשיכים להשקיע בה. מכאן שבין אם מדובר באזור התעשייה הצפוני ובין אם מדובר בכל אזור אחר בעיר, טוב לדעת שכיום ישנה חלופה למשרד הרגיל – אנשים גילו את סל היתרונות שמצוי מאחורי מתחמי עבודה משותפים, כך שזוכים לשלם פחות מבלי לגרוע דבר – לא מוניטין, לא נוחות ולא מיקום מנצח.

שאלות ותשובות

שנסכם?

בכול הנוגע לעולם העסקים העיר רעננה מחזיקה ביתרונות גיאוגרפיים מובהקים, ועל כן רק נותר להפיק מכך את המיטב, ולו באמצעות מתחמי עבודה משותפים שמבינים מה הלקוח מחפש ולמה הלקוח ראוי, כך שהלקוח מקבל אריזה מוקפדת, מבטיחה ומלאה בכול טוב. איזה מתחם נכון עבורכם? התחילו לברר!